بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
هم افزایی متولیان بخش تولید و شهرک های صنعتی استانهای تهران، البرز، سمنان و قم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، هم افزایی مسوولان و متولیان بخش تولید و صنعت استان های مرکزی کشور را فرصتی مهم برای پیشبرد سیاست های راهبردی اقتصاد مقاومتی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در چهارمین همایش مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی و روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان های تهران، قم، البرز و سمنان طی سخنانی بر ضرورت شناسایی نقاط قوت و ضعف استانهای مرکزی کشور با هدف توسعه و رونق تولید و اشتغال تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به نقاط قوت شهرک های صنعتی استان قم و ضرورت دیده شدن آنها توسط مسوولان و تصمیم سازان در کشور، اظهارداشت: امروز رویکرد و توسعه صنعت و اشتغال در استان قم رو به تحول است و شاهد شکوفایی صنایع کوچک در بخش های مختلف هستیم.

طیبی نژاد اختصاص منابع زیرساختی قم به بخش صنعت و ایجاد ارزش افزوده بالای آن برای استان را مورد تاکید قرار داد و افزود: در شرایطی که کمترین حجم آب قم در بخش صنعت و تولیدات صنعتی مصرف می شود ولی شاهد بیشترین میزان اشتغالزایی، درآمد و همچنین بهره وری در این بخش هستیم و در مقابل، بخش دیگری با بیشترین مصرف آب آنگونه که بایسته است سهم بالایی در اشتغال ندارد.

وی بهره وری را عاملی مهم در برنامه ریزی های متولیان بخش صنعتی قم عنوان کرد و تغییر رویکرد ها برای تامین اب مورد نیاز بخش صنعت با توجه به تاثیر بسیار بالای آن در تولید و اشتغال استان را خواستار شد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم در بخش دیگری از سخنان  خود با ارائه اخرین وضعت زیرساختی شهرک های صنعتی  به نیازهای واحدهای تولیدی در این بخش اشاره و تاکید کرد: تا امروز از هیچ کوششی برای تامین زیرساخت های شهرک های صنعتی دریغ نکرده ایم وبا حمایت مسوولان استان توانسته ایم زیرساخت های لازم را تامین کنیم ولی این میزان پاسخگوی کل نیازهای واحدهای تولیدی وصنعتی نیست.

وی در ادامه به ظرفیت های واحدهای شهرک های صنعتی در تولیدات قطعات صنعتی و بخصوص قطعات خودرو اشاره کرد و گفت: طی سالیان اخیر رویکرد واحدهای صنعتی در شهرک های صنعتی قم به قطعه سازی مناسب بوده و در صورت حمایت قطعا روزهای پر طمطراقی را در این بخش از صنعت استان شاهد خواهیم بود.

گفتنی است چهارمین نشست هم اندیشی مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی و روسای سازمان صنعت، معدن و تجارت استان های تهران، قم، البرز و سمنان به میزبانی استان قم با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف و همچنین ارائه راهکارهای عملی برای توسعه و رونق تولید و اشتغال در شهرک صنعتی شکوهیه برگزار شد.

   1396/10/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share