بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از صنعت و صنعت‌گر ، جلوگیری از واردات بی‌رویه و قاچاق کالا

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان به عزم جدی شرکت شهرک‌ها در افزایش تولید و اشتغال گیلان اشاره کرد و افزود: افزایش سطح اشتغال یک هزار و 800 نفری در شهرک‌های صنعتی گیلان پیش‌بینی‌شده است .

به گزارش روابط عمومی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، از اشتغال حدود 14 هزار نفر گیلانی در واحد‌های صنعتی دارای جواز تأسیس از سوی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خبر داد و اظهار کرد: در شش ماه نخست سال جاری 314 نفر در واحد‌های صنعتی گیلان مشغول به کارشده‌اند درحالی‌که در سال 95 کل افراد به کار گرفته شده در واحد‌های صنعتی 295 نفر بوده است.

وی به عزم جدی شرکت شهرک‌ها در افزایش تولید و اشتغال گیلان اشاره کرد و افزود: افزایش سطح اشتغال یک هزار و 800 نفری در شهرک‌های صنعتی گیلان پیش‌بینی‌شده است و امیدواریم با تلاش همه‌جانبه بتوانیم به این مقدار برسیم.

مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با بیان کوچک بودن اکثر واحدهای صنعتی در گیلان گفت: اکثر واحدهای صنعتی فعال در استان، واحدهای کوچک صنعتی هستند که اشتغال آن‌ها به زیر 50 نفر است و بسیاری از آن‌ها نیز به‌صورت مجتمع‌های کارگاهی فعالیت می‌کنند.

شهیدی با اشاره به بیشتر بودن افراد شاغل در شرکت‌های صنعتی استان در مقایسه با آنچه آمار داده می‌شود خاطرنشان کرد: برخی اوقات آمار اشتغال به دلایل مسائل مربوط به بیمه کمتر از آن چیزی هست، اعلام می‌شود و در بازدیدها مشخص است که تعداد افراد شاغل در شرکت‌ها در مقایسه با آنچه واحد‌های صنعتی به شرکت شهرک‌ها آمار می‌دهند، بسیار بیشتر است.

وی بر لزوم حمایت دولت برای افزایش ظرفیت اشتغال و تولید تاکید کرد و گفت: وقتی گفته می‌شود باید از صنعت و صنعت‌گر حمایت شود، باید از واردات بی‌رویه و قاچاق کالا جلوگیری شود.

   1396/10/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share