بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اتصال شهرکهای صنعتی غرب بندرعباس به شبکه ریلی کشور

در راستای افزایش ظرفیتهای ریلی و اتصال شهرکهای صنعتی خلیج فارس و تخصصی صنایع دریایی بندرعباس به شبکه سراسری راه آهن، نشست مشترکی فی مابین مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی و مدیرکل راه آهن هرمزگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان هرمزگان؛ در این نشست پور فخری مدیرکل راه آهن هرمزگان ضمن برشمردن مزایای حمل و نقل ریلی از جمله ایمنی و حمل و نقل سبز، از آمادگی این اداره کل جهت همکاری و اتصال شهرک صنعتی مذکور به شبکه ریلی خبر داد.

امیری زاد مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان ابراز امیدواری کرد: با اجرایی شدن طرح فوق و امکان ارتباط شهرک صنعتی خلیج فارس با شهرک تخصصی صنایع دریایی تحولی چشمگیر در صنعت استان ایجاد خواهد شد که ثمرات و نتایج امید بخشی در رونق اقتصادی، تسهیل در ارسال تولیدات، کاهش زمان حمل و نقل و صرفه جویی هزینه های تمام شده واحدهای صنعتی را بدنبال خواهد داشت.

شهرک صنعتی خلیج فارس در 35 کیلومتری غرب بندرعباس با 785 هکتار مساحت واقع که از این میزان مساحت 324 هکتار به متقاضیان واگذار گردیده و تا کنون 12 واحد صنعتی در زمینه تولید قیر با رویکرد صادرات در حال فعالیت می باشند که با توجه به قرار گرفتن در نزدیکی اسکله شهید رجایی و در مجاورت مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل و متصل بودن به دریا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

   1396/10/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share