بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری کلاس بازآموزی دوره آمادگی مشارکت با شرکتهای آلمانی

کلاس بازآموزی دوره آمادگی مشارکت با شرکتهای آلمانی با هدف انتقال دانش و تجربیات کسب شده توسط مدیران واحدهای تولیدی در استان هرمزگان برگزار گردید.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان اظهار داشت: با توجه به اعزام مدیران واحدهای تولیدی به کشور آلمان و حضور در دوره GIZ، اصول اولیه نحوه تعامل و برقراری ارتباط با شرکتهای آلمانی توسط مدیرعامل شرکت تجارت سولارتیس ارائه گردید، در این دوره دیده ور نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اهداف سازمان در این خصوص به شرایط اولیه واحدهای تولیدی جهت دوره های یکماهه در کشور آلمان اشاره داشتند.

امیری زاد افزود: این دوره با هدف آشنایی با کشور آلمان، استفاده از مدلها و دلائل موفقیت و تکنولوژی های نوین بکار رفته، نحوه مدیریت واحدهای تولیدی، نحوه ملاقات تجاری، ارتباط برقرار کردن، آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم زیر نظر اساتید دیده ور و مقتدری برگزار گردید.

ایشان تأکید کرد: لازمه حضور فعال تولیدکنندگان استان در کشورهای پیشرو در زمینه صنعت مستلزم آمادگی و آشنایی اولیه می باشد که این از طریق اعزام کارشناسان به کشورهای هدف جهت فراگیری و آموزش دانش و تجربیات حوزه صنعت امکان پذیر است.

وی خاطر نشان کرد: این دوره فرصتی مناسب در اختیار مدیران، جهت گسترش و توسعه فعالیت آنها قرار می دهد، زیرا کارشناسان فوق تجربیات و اطلاعات حاصل از بازدید شرکتهای مختلف آلمانی و گفتگو و مباحثه با مدیران و مشاورین حوزه صنعتی این کشور را در اختیار تولید کنندگان و صنعتگران قرار می دهند. 

   1396/10/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share