بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
شتاب در جذب سرمایه گذاری و توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال بااختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی فراشبند

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از اختصاص مشوق‌های ویژه سرمایه گذاری به صنعتگران در شهرک صنعتی فراشبندخبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس؛ "احد فتوحی" پس از بازدید از شهرک صنعتی فراشبند ،در جلسه با فرماندار این شهرستان  گفت:اغلب زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی فراشبند فراهم است و به سرمایه گذاران در این شهرک، مشوق‌های ویژه داده می‌شود.

وی افزود: کاهش سهم نقدی به ۵ درصد در اقساط ۴۸ ماهه، از مهمترین مشوق‌هایی است که در اختیار سرمایه گذاران گذاشته می‌شود.

فتوحی ادامه داد: چنانچه سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی بر اساس برنامه زمان بندی شده بتوانند واحد صنعتی خود را به بهره برداری رسانده و ایجاد اشتغال کنند، تا سقف  80درصد از اسناد تعهدی آن‌ها بازگردانده خواهد شد که این موضوع نیز بستر مناسبی برای تشویق و ترغیب صنعتگران برای ایجاد تولید و اشتغال در این شهرک صنعتی فراهم خواهد کرد.

وی با بیان این که زیرساخت‌ها ی اولیه نظیر آب و خط انتقال برق و گاز  برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی ایجاد شده است افزود: متناسب با استقرار واحد های صنعتی و جذب سرمایه گذار،سایر زیرساخت ها نیز ایجاد خواهد شد.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس همچنین بر اجرای طرح های آسفالت،روشنایی و تکمیل فضای سبز  بلوار ورودی این شهرک صنعتی تاکیدکرد.

فتوحی از سرمایه گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان  فراشبند در تولید خرما ،محصولات گلخانه ای و صیفی جات و برخی محصولات زراعی و باغی برای ایجاد و راه اندازی صنایع تبدیلی و مواد غذایی،و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی و اختصاص مشوق‌های جدید سرمایه گذاری، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان این که شهرک صنعتی فراشبند با مساحت 70 هکتار، ظرفیت استقرار 340 واحد صنعتی با پیش بینی بیش از 1700 نفر اشتغال زایی را دارد، تصریح کرد: از تمامی ظرفیت های قانونی برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران استفاده می کنیم.

 

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share