بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مردم پایه است

استاندار مازندران با اشاره به اینکه از ظرفیت فکری و اجرایی نهادها و تشکل‌های بخش خصوصی در راستای برون‌رفت از مشکلات استان می‌توان بهترین بهره را برد عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مردم پایه است و بر نقش‌پذیری مردم و بخش خصوصی در توسعه اقتصاد تأکید دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، محمد اسلامی در نشست فعالان بخش تولید و صنعت استان با اشاره به اینکه از ظرفیت فکری و اجرایی نهادها و تشکل‌های بخش خصوصی در راستای برون‌رفت از مشکلات استان می‌توان بهترین بهره را برد عنوان کرد: کشور در دوره گذار از اقتصاد دولتی و تصدی‌گری دولتی به اقتصاد مردم پایه قرار دارد و ضرورت دارد نحوه مشارکت مردم و بخش خصوصی در روند توسعه به شکل عملی تبیین شود.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی، اقتصاد مردم پایه است و بر نقش‌پذیری مردم و بخش خصوصی در توسعه اقتصاد تأکید دارد خاطرنشان ساخت: باید ارزش‌های ایجادشده را به سهام تبدیل کنیم، هزینه‌های مالی صنعت را پایین بیاوریم و به نقطه‌ای برسیم که پول و سرمایه، با هم رشد کنند.

اسلامی گفت: صنعت ما باید با تغییر در ساختار مالی و مدیریتی و تبدیل سهامی خاص به سهامی عام و بهره‌گیری از ذره‌ذره سرمایه مردم و کاهش قیمت تمام‌شده و افزایش قدرت رقابت، توانمند شود.

مقام عالی دولت در استان با تأکید بر اینکه ارزش و قیمت مدیریت را باید بالا برد افزود: با مدل‌های صحیح مدیریت، توسعه پایدار ایجاد می‌شود و با گسترش روابط بین‌الملل و توسعه بازار، سطح و جایگاه مازندران ارتقا می‌یابد.

استاندار مازندران یادآور شد: توسعه تکنولوژی باید به هنگام، انجام و بازار باید به‌موقع، فتح و تثبیت شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این جلسه گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی رکن اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

موسوی بیان داشت: بخشی از واحدهای تولیدی با ظرفیت بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی وجود دارند که با استفاده از تسهیلات نوسازی و بازسازی، تسهیلات طرح رونق تولید و اهمیت دادن به بخش تولید، به واحدهای در حال کار و تولید تبدیل خواهند شد.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی ستاد اقتصاد مقاومتی، پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید و ستادهای دیگر از سوی دولت، در راستای تقویت و راه‌اندازی بخش تولید در کشور است.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share