بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری دومین نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی تربت حیدریه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از برگزاری دومین نشست مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرک صنعتی تربت حیدریه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی،"مسعود مهدی زاده مقدم" در حاشیه این نشست گفت: در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و اجرای قانون واگذاری و اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شرکت‌های خدماتی، مجمع عمومی شرکت خدماتی تربت حیدریه با حضور مدیران واحدهای صنعتی و مسئولان شرکت انجام شد.

وی افزود: واگذاری شهرکهای صنعتی به بخش خصوصی این فرصت را برای واحدهای صنعتی و تولیدی فراهم نموده که اجرای طرح ها و برنامه های راهبردی را درجهت نگهداری شهرکهای صنعتی با دقت تر عمل کنند.

مهدی زاده مقدم بیان داشت: در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به واحدهای صنعتی مجدانه پیگیر مربوط به صاحبان صنایع باشید و با تلاش و تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع مشکلات شهرک ایفا کنید.

وی اضافه کرد: در این نشست درباره طرح و تصویب بودجه پیشنهادی سال 1397بحث و تصمیم گیری شد.    

مهدی زاده مقدم درخصوص اهداف برگزاری نشست های مشترک شرکت های خدماتی بیان داشت: بیان انتظارات متقابل، به تعامل رسیدن در سرفصل مشترک کاری و ایفای نقش سازنده در قانون از اهداف برگزاری این نشست ها است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: عملیات اجرای زیرساخت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف کاهش دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران و در جهت تکمیل و تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی درحال انجام است.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share