بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
رشد 30درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی استان تهران

رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران از رشد 30 درصدی واگذاری زمین در شهرک ها ونواحی صنعتی استان تهران  در 9 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران،" شاهپور قنبری" با اعلام این خبراظهار کرد: مساحت زمین های واگذار شده در 9 ماهه نخست سال گذشته ،28 هکتار بود که این میزان درمدت مشابه سال جاری 36/3 هکتار رسیده که نشان از افزایش 30 درصدی دارد.

وی افزود: با توجه به استقبالی که متقاضیان وسرمایه گذاران حوزه صنعت از استقرار در شهرک صنعتی شهریارداشته اند،امید است با آغاز واگذاری زمین دراین شهرک طی ماه های آتی شاهد رشد بیشتری در واگذاری زمین های صنعتی در غرب استان تهران باشیم که موجبات ایجاد ارزش افزوده بیشتر صنعتی و اشتغال پایدار را فراهم خواهد نمود.

رئیس هیات مدیره ومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران ادامه داد: با رفع موانع قانونی موجود و تکمیل زیر ساختها به زودی واگذاری زمین در شهرک صنعتی دماوند 2 در شرق استان نیزآغاز خواهد شد که این شهرک نیز از استقبال خوبی از سوی سرمایه گذاران حوزه صنعت برخوردار می باشد.

قنبری با اشاره به اینکه طبق برنامه ریزی های صورت گرفته با شروع واگذاری اراضی صنعتی درشهرک های صنعتی دماوند 2 و شهریارامید است که درپایان سال شاهد رشد بیشتر و عملکرد مناسب تری در واگذاری اراضی نسبت به سال گذشته باشیم.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share