بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تور صنعتی بازدید اعضای هیات مدیره جامعه معلولان زنجان از واحدهای صنعتی قزوین

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان گفت: اعضای هیات مدیره جامعه معلولین استان زنجان از سه واحد صنعتی در شهرکهای صنعتی استان قزوین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان،  ایرج احمدی اظهار داشت: در حاشیه این بازدید جلسه ای با هیات مدیره کانون معلولین توانا که یکی از سازمان های مردم نهاد موفق کشور در حوزه معلولان می باشد، برگزار شد.

وی تبادل تجربیات را یکی از اهداف این تور صنعتی عنوان و تصریح کرد: کانون معلولین توانا در استان قزوین تجربه های موفقی را در حوزه کارآفرینی و تولید دارد و در این زمینه از توانمندی های معلولین بهره گرفته و برای آنها ایجاد اشتغال کرده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان اظهار داشت: با توجه به اینکه جامعه معلولین استان زنجان در ابتدای راه قرار دارد می تواند با بهره گیری از تجربه های موفق، پتانسیل های بالقوه خود را بالفعل نموده و در راستای تولید موفق و ایجاد اشتغال و درآمد پایدار برای معلولان استان گام بردارد.

گفتنی است در این تور صنعتی 3 واحد تولیدی کوچک در شهرک صنعتی لیا و خط تولید گروه بهداشتی فیروز در شهر صنعتی البرز مورد بازدید قرار گرفتند.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share