بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
شرکت های مدیریت صادرات؛ پل ارتباطی بنگاههای اقتصادی جهت ورود به بازارهای جهانی

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی تهران با اشاره به نقش صادرات در رشد تولید و رونق اقتصادی کشور، گفت: شرکت مدیریت صادرات یکی از انواع واسطه های صادراتی است که برای کمک به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط برای ورود به بازارهای خارجی و توسعه صادرات آنها ایفای نقش می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران ،"نسرین مصدق صدقی" افزود: این قبیل شرکت ها متناسب با شرایط و نیاز واحدهای صنعتی می توانند مدیریت تمام یا بخشی از فعالیتهای صادراتی بنگاههای کوچک ومتوسط را به عهده بگیرند.

وی در خصوص خدمات قابل ارائه توسط شرکت های مدیریت صادرات( EMC  ) ها بیان کرد:  از جمله این خدمات میتوان به انجام تحقیقات بازاریابی برای شناسایی بازار هدف، تعیین ویژگیهای کمی و کیفی محصول مورد نیاز بازار هدف، شناسایی و انتخاب توزیع کننده ماهر و با تجربه، مذاکره برای کسب مجوزهای لازم، تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز صادرات کالا یا اخذ مناقصات بین المللی خارج از کشور، ارائه مشاوره برای بسته بندی و قیمت گذاری محصولات (کالا یا خدمات)،‌ ارائه خدمات انبارداری در بازار هدف، هماهنگی امور حمل و نقل، مدیریت ریسک پرداخت ها و تعهدات طرفین اشاره کرد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی تهران گفت: تا کنون  شش شرکت توانمند در حوزه بازرگانی و امور بین الملل در تهران شناسایی شده که سه شرکت موفق به کسب گرید  EMC از سازمان توسعه تجارت شده و آماده ارائه خدمات به متقاضیان می باشند و سه شرکت دیگر مدارک آنها بررسی و جهت دریافت مجوز  ارسال شده است.

لازم به ذکر است متقاضیان در حوزه صادرات جهت دریافت مشاوره و آشنایی با این شرکت ها میتوانند به شرکت شهرک های صنعتی تهران به آدرس: تهران، خیابان سهرودی شمالی، خیابان شهید سعید محبی، پلاک 2 مراجعه و یا با شماره 89324256 تماس حاصل نمایند.

   1396/10/20

Rating: 3/10 ( 1 )
Share