بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست هم اندیشی انجمن نفت ،گاز، پتروشیمی و نیروگاهی استان مرکزی برگزار شد

 با حضور مدیر عامل و معاونان شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی نشست هم اندیشی انجمن نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی در اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی؛ "مصطفی آمره" مدیر عامل در ابتدای جلسه با اشاره به تاریخچه انجمن گفت: این مجموعه در اجرای تبصره ۴۱ قانون دوم توسعه با حضور سازندگان تجهیزات و پیمانکاران بخش های مختلف انرژی در دی ماه ۱۳۸۵ با ماهیت غیر سیاسی ، فنی و  غیر دولتی در استان با هدف مشارکت صاحبان صنایع در برنامه ریزی، تصمیم گیری و حل مشکلات اجرایی با رویه حفظ و هماهنگی بین صنایع همگون تشکیل شده است.

 وی افزود: بدون شک بهره برداری از ظرفیت های موجود صنعتی و نیروی انسانی در سایه همدلی در این انجمن راه گشای جذب پروژه های مختلف و رونق بیش از بیش صنایع مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی است.

وی هدف از نشست تخصصی انجمن نفت ،گاز، پتروشیمی و تجهیزات نیروگاهی استان مرکزی را برنامه ریزی برای نفوذ بیشتر در بازار و اخذ سفارشات بیشتر برای اعضا به صورت طراحی ساخت نصب و راه اندازی طرح های بزرگ به صورت  Epc عنوان کرد.

آمره در پایان اظهار داشت:  تاسیس شرکت بزرگ پیمانکاری با نام فراپتروسازان انرژی توسط اعضای این انجمن گام بسیار مهمی است که می تواند حجم عظیمی از سفارش ها را با کیفیت بین المللی و مطلوب تولید و به مشتریان عرضه کند.

گفتنی است در این جلسه اعضای انجمن صنعت  نفت،گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی به بیان دید گاه و مشکلات خود در زمینه های مختلف پرداختند.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share