بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نیاز چاپ و بسته بندی صادراتی سوهان قم باید در داخل کشور تامین شود

عامل توسعه خوشه کسب وکار سوهان به همراه مسوولان اتحادیه این صنف و جمعی از فعالان صنف تولیدی شیرینی سوغات قم با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه از صنایع وابسته به تولید و بسته بندی سوهان بازدید کردند.
به گزارش روابط¬عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در این رابطه اظهارداشت: یکی از الزامات صنعت در تولید کالای داخلی توجه به صنعت بسته بندی و نوع عرضه تولیدات به بازار مصرف است.
وی افزود: بی تردید در دنیای امروز بسته بندی و توجه به این صنعت خود یک رسانه و تبلیغ اصلی در ورود کالا به بازار و عاملی مهم در جلب توجه و نظر مصرف کننده می باشد. زیرا تولید کنندگان خارجی با استفاده از همین صنعت بسته بندی توانسته اند در بازارهای بین المللی، ذائقه مصرف کننده را به خود جلب کنند.
طیبی¬نژاد با اشاره به تأثیر به¬سزای صنعت بسته¬بندی در رشد و اعتلای صنعت سوهان قم طی چند سال اخیر خاطرنشان ساخت: در راستای مطالعات انجام شده زنجیره ارزش درخوشه کسب وکار سوهان قم، یکی از گلوگاه های اصلی که بیشترین ارزش را در این زنجیره ایجاد کرده است، بسته¬بندی و طراحی می¬باشد.
وی گفت: صنعت سوهان قم توانسته است با بهره¬گیری از طراحی¬های منحصر به فرد در بخش بسته بندی و نوع عرضه محصول و کالا به بازارهای داخلی و خارجی، تحولی اساسی بوجود آورد که برای خود نیز ارزش افزوده بهتری نسبت به گذشته ایجاد کرده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم اضافه کرد: با وجود ورود تولید کنندگان سوهان به بسته بندی روز و استفاده از آن ولی متاسفانه شاهد هستیم آن گونه که شایسته محصول ایرانی است در داخل، بخش خصوصی به صنعت بسته بندی توجه نکرده و ما مصرف کننده تولیدات خارجی هستیم.
وی تاکید کرد: خوشبختانه با رونق تولید در صنعت سوهان بعنوان شیرینی سوغات قم، روز به روز نیاز به نوآوری و بسته بندی در این صنعت افزایش می یابد؛ لذا فعالان عرصه چاپ، تبلیغات و بسته بندی در کشور می توانند به این عرصه ورود کرده و نیاز داخلی به بسته بندی سوهان را تامین کنند تا نیازی به استفاده از بسته بندی خارج از کشور نباشد.
طیبی نژاد تصریح کرد: در همین راستا عامل توسعه خوشه کسب وکار سوهان به همراه مسوولان اتحادیه این صنف و جمعی از فعالان صنف تولیدی شیرینی سوغات قم با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه از صنایع وابسته به تولید و بسته بندی این محصول بازدید و با اعلام شرایط و ویژگی های کالای مورد نیاز خود از نزدیک با توانمندی های بومی در این بخش آشنا شدند.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share