بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری جلسه هماهنگی و رفع موانع تولید درشهرک صنعتی لامرد

جلسه هماهنگی و رفع موانع تولید درشهرک صنعتی لامرد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در این جلسه که به ریاست فرماندار شهرستان لامرد برگزار شداعضای کارگروه از تعدادی واحد های تولیدی بازدیدکردند.

 فرماندار شهرستان لامرد در این بازدیدها و نیز جلسه با صنعتگران، با اشاره به اقدامات و فعالیتهای  صورت گرفته ازسوی دولت  اظهار داشت : دولت تدبیر و امید با وجود همه تنگناها ، با تمام توان به خدمت رسانی و حمایت از بنگاههای اقتصادی و در اختیار قرار دادن تسهیلات اهتمام داشته تا بتواند با ایجاد انگیزه و امید  ، فضای تولید وکسب و کار را رونق و موانع و مشکلات بخش اقتصادی جامعه را حل کند.

اسدالهی   با بیان اهمیت  موضوع  و فعالیت مسئولان در جهت تسهیل و رفع موانع تولید خاطر نشان کرد : مسئولان شهرستان با تولید کنندگان ارتباط نزدیک و مستقیمی داشته و در نشستها و ارائه راهکارهای اثربخش ، تمام تلاش خود را در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و حمایت از آنها به کار گرفته شود.

لازم به ذکر است در بازدید صورت گرفته شده از چند بنگاههای صنعتی شامل  ، کهن فوم ، بتن آماده خلیج فارس و بتن آماده پارس بتن مقرر گردید با همکاری تمامی سازمانهای وابسته و فرمانداری شهرستان مشکلات پیش رو هر یک از این بنگاهها مورد بررسی قرار گرفته و در جهت رفع موانع با این بنگاهها در کوتاه ترین زمان ممکن همکاری لازم صورت گیرد .

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share