بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
عملیات ممیزی HSEE برای 270واحد صنعتی در شهرکهاو نواحی صنعتی

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین گفت: در راستای تعیین اثر بخشی و میزان تحقق اهداف و برنامه جامع مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) در سطح شهرکها  و نواحی صنعتی تابعه استان انجام شده است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ، " حمیدرضا خانپور " در حاشیه بازدید تیم کارشناسی دفتر امور HSEE وزارت صنعت، معدن و تجارت از شهرکهای صنعتی لیا و حیدریه اظهار داشت: این بازدیدها به منظور ارزیابی عملکرد و با هدف جلوگیری از خطرات و خسارات احتمالی ولزوم توجه جدی به اقدامات پیشگیرانه ، برنامه ها و طرح ممیزی ایمنی ، بهداشت، محیط زیست و انرژی برای واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی و میزان رعایت این اقدامات صورت گرفته که خوشبختانه طبق بازدیدهای کارشناسان وزارت صنعت، معدن و تجارت که بصورت میدانی از تعدادی از این واحدهای پر خطر  فرایند ممیزی HSEE در آنها بعمل آمده و عملکرد صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی را بر اساس استاندارد معرفی کردند.

وی همچنین بازدید از پروژه های اجرا شده در حوزه بهره وری انرژی و استفاده از انرژی های تجدید پذیر و خورشیدی جهت تامین بخشی از انرژی شهرکهای صنعتی و واحدهای صنعتی مورد نیاز  خبر داد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تصریح کرد: طرح ممیزی ایمنی ، بهداشت، محیط زیست و انرژی برای واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی با هدف ارتقاء سطح ایمنی ، بهداشت و محیط زیست در حال اجرا بوده که  تاکنون برای 270 واحد صنعتی فرایند ممیزی HSEE انجام گرفته است.

حمیدرضا خانپور همچنین از برنامه ریزی انجام فرایند ممیزی HSEE برای 100 واحد صنعتی و تولیدی تا پایان سالجاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

   1396/10/20

Rating: 0/10 ( 0 )
Share