بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حمایت از تولید و طرحهای صنعتی نیمه تمام در شهرکهای صنعتی قزوین

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: بازدیدهای دوره ای در راستای حمایت از طرحهای صنعتی نیمه تمام  در شهرکها و نواحی صنعتی استان اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، "حمیدرضا خانپور " در جریان بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار از چند طرح صنعتی در شهرک صنعتی خرمدشت و ناحیه صنعتی اسفرورین اظهار داشت:با توجه به اینکه یکی از مشکلات و دغدغه اصلی صنعتگران تسهیلات بانکی است و در راستای راه اندازی و رونق تولید بازدیدهای میدانی از واحدها و طرحهای صنعتی صنایع کوچک  و متوسط که در سایت بهین یاب ثبت نام کرده و تاکنون بدلیل اختلاف و مشکلات فی مابین موفق به دریافت تسهیلات بانکی نشده اند  مقرر شد بعد از بازدید میدانی و ارائه گزارش در اسرع وقت در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و حل شود.

در ادامه این بازدید " منوچهر حبیبی" معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین با اشاره به تسهیلات پرداخت شده به واحدهای صنعتی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون در استان قزوین در حوزه صنعت  یک هزار و 578 در سایت بهین یاب ثبت نام کرده  که از این تعداد به  218 واحد و طرح صنعتی به مبلغ یک هزار و 486 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده که این میزان در شهرکها و نواحی صنعتی استان 518 میلیارد ریال می باشد.

گفتنی است در جریان این برنامه از واحد تولیدی ماشین سازی فولاد اتحاد تاک و طرحهای صنعتی سهند فولاد خرمدشت ، فولاد آذر تاک، رنجبر و شهبازی از شهرک صنعتی خرمدشت و ناحیه صنعتی اسفروین بصورت میدانی بازدید کردند.

در این بازدید معاون اقتصادی استاندار را، مدیرکل امور اقتصادی استانداری، فرماندار تاکستان و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان، مدیران امور شعب بانکهای رفاه و صنعت و معدن و معاون اداره کل صنعت استان وی را همراهی میکردند.

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share