بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
دیدار مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با امام جمعه نظرآباد

مام جمعه شهرستان نظرآباد در دیدار با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز از عملکرد وی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، جمعی از جوانان و مردم شهرستان نظرآباد با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز بعد از اقامه نماز جمعه در محل دفتر حجت الاسلام جعفر محسن زاده نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان نظرآباد دیدار کردند.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان نظرآباد نیز در این دیدار، جهانگیر شاهمرادی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز را فردی بسیار لایق و کارآمد معرفی کرد گفت: در زمینه صنعت و اشتغالزایی قدم های مثبت زیادی در استان و به ویژه شهرستان نظرآباد برداشته شده و لازم است همکاری های لازم توسط مسئولین و دادگستری و دادستانی این شهرستان با شرکت شهرک های صنعتی استان صورت گیرد.
حجت الاسلام محسن زاده با تاکید بر اهمیت صنایع کوچک و اثرگذاری این صنعت در صنایع بزرگ اظهار کرد: آغاز عملیات اجرایی شهرک صنعتی 500 هکتاری نجم آباد نیز اقدام بسیار خوبی است که در حال انجام است، همچنین لازم است در احداث و تکمیل جاده کمربندی برای شهرک صنعتی نظرآباد نیز تسریع صورت گیرد.
وی در خطبه های نماز جمعه این شهرستان نیز تصریح کرد: عملکرد مدیریت شرکت شهرک های صنعتی استان البرز باعث افتخار است چراکه این مدیریت استانی همان عمل نمودن به اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال است.

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share