بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست دوره ای اعضای کمیسیون پنج نفره حمایت قضایی صنعتگران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از برگزاری نشست دوره ای اعضاء کمیسیون پنج نفره حمایت قضایی از صنعتگران در شهرک صنعتی چناران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" درحاشیه این بازدید اظهار کرد: جهت رفع مسائل واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک صنعتی چناران، رئیس دادگستری این شهرستان و اعضاء کمیسیون پنج نفره حمایت قضایی با صنعتگران این شهرک گفتگو و موارد صاحبان صنایع را مورد بررسی قرار داده و تدابیر لازم اتخاذ شد.

وی افزود: با حمایت دولت تدبیر و امید از صنعت، اقدامات موثری در راستای رفع موانع تولید صنایع مختلف تولیدی و صنعتی انجام شده و ما هم باید همواره به کمک تولید کننده بپردازیم تا زمینه تولید و اشتغال مولد نیز بیش از پیش فراهم گردد.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: طبق قانون حمایت های لازم از سرمایه گذاران بخش خصوصی انجام می شود تا دغدغه ای در مسائل مختلف نداشته باشند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی با توجه به حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خاطرنشان کرد:  برای ایجاد رونق بیشتر و هرچه بهتر درواحدهای صنعتی و تولیدی استان مشوقات و دستورالعمل های سازمان به صورت برنامه ریزی شده در حال انجام است تا واحدها ازآنها استفاده و بهره مندشوند.

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share