بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
آمادگی 38 شهرک و ناحیه صنعتی استان خراسان رضوی جهت استقرار صنوف

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از آمادگی این شرکت برای ساماندهی و استقرار صنوف مختلف در تمامی شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" در نشست ساماندهی صنوف اظهار کرد: در حال حاضر در دو شهرک صنعتی از مجموع 38 شهرک و ناحیه صنعتی استان صنوف تولیدی در حوزه های فعالیت مختلفی مانند فلزتراشان، چاپ و نشر، درودگران و مبل سازان و آبکاران مستقر هستند که از مزایای حضور در شهرک های صنعتی بهره مند شده اند.

وی افزود: از جمله سایر شهرک‌ها و نواحی صنعتی می توان به شهرک‌های صنعتی چناران، قوچان1، سبزوار2، کاشمر، تربت جام، تربت حیدریه2 و خیام نیشابور اشاره کرد که از جاذبه مناسبی برای استقرار صنوف برخوردار هستند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: صنوف مختلف با استقرار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی می توانند از مزایایی مانند استفاده حداکثری از ظرفیت و امکانات زیربنایی ایجاد شده، کمک به سامان دهی صنوف، جلوگیری از پراکندگی ناموزون و کمک در جهت توزیع متمرکز اصناف، امکان تعامل سریع و آسان با واحدهای صنعتی، مستثنی بودن از قانون شهرداری ها و امکان صدور پروانه ساختمان و پایان کار بصورت رایگان، امکان پذیرش دفترچه های قرارداد شرکت بعنوان وثیقه نزد بانکها و موسسات مالی اعتباری، امکان تخفیف در قیمت مصوب حق بهره برداری شهرک و پرداخت هزینه های مربوطه بصورت نقد و اقساط، امکان احداث واحدهای صنفی بر اساس طرح تیپ مصوب و فاقد محدودیت در تراکم و سطح اشغال بهره مند شوند.

وی تأکید کرد: در حال حاظر کلیه امکانات مورد نیاز از قبیل گاز، آب، برق، معابر، روشنایی، تلفن، اینترنت، فضای سبز، نگهبانی و سایر زیرساختهای مورد نیاز در شهرک های صنعتی استان فراهم شده است و این شرکت آمادگی دارد زمینه استقرار اصناف را در این شهرک‌ها فراهم آورد.

مهدی زاده مقدم با بیان اینکه اصناف تولیدی در صورت استقرار در شهرک‌های صنعتی استان از مزیت های شهرک‌ها بهره مند می شوند، گفت: صنوف برای جابجایی نیازمندی های فراوان از قبیل تغییرکاربری محل های موجود دارند که با ورود به شهرک‌ها و نواحی صنعتی می توانند از مزایای استقرار برخوردار شوند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ما آمادگی کامل داریم تا با توجه به رسالت شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی و حمایت های جدید سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، صنوف مختلف را بخصوص آنهایی که آلایندگی بیشتری دارند را در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستقر کنیم.

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share