بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
14 شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان به شبکه فیبر نوری متصل می‌شوند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت:پروژه اتصال 14 شهرک و ناحیه صنعتی واجد شرایط در خوزستان به شبکه سراسری فیبر نوری تا پایان سال جاری بر اساس موافقت نامه امضا شده با شرکت مخابرات استان اجرایی خواهد شد. 
  
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان "  اظهار کرد: برخورداری شهرک‌ها و نواحی صنعتی از امکانات زیرساختی مطلوب یکی از وظایف اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی به شمار می‌رود و خطوط مخابراتی یکی از مهمترین زیرساخت‌هاست زیرا امروزه جهتگیری‌ها به سمت و سوی هوشمندسازی واحدهای تولیدی متمایل است. 
  
وی با اشاره به مزیت‌های اتصال شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به شبکه سراسری فیبر نوری افزود: با برخورداری از این تکنولوژی، می‌توان داده‌ها را با سرعت و در حجم بالا انتقال داد که این دستاورد می‌تواند خدمات بسیار مهمی را در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین هوشمند کردن بنگاه‌های صنعتی کوچک و متوسط ارائه دهد. 
  
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: نیاز مبرم واحدهای صنعتی بخصوص در مقیاس کوچک و متوسط، به روز بودن و همراهی با تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز دنیا است به شکلی که حتی کسب و کارهای الکترونیکی نیز در حال تثبیت خود هستند و بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند خریدها و سفارش‌های خود را بصورت اینترنتی ثبت کنند. 
  
محمدیان عنوان کرد: جذب مشتری در عصر حاضر که عصر ارتباطات و تراکم تبلیغات است نیازمند یک بازاریابی قوی اینترنتی است که این نکته، اهمیت برخورداری واحدهای صنعتی از زیرساخت مهمی تحت عنوان فیبر نوری را نشان می‌دهد . 
  
وی خاطرنشان کرد: در این راستا شهرک‌ها و نواحی صنعتی بندر امام، ماهشهر، شوشتر 1 و 2، مسجدسلیمان 1 و 2، رامهرمز، امیدیه، دزفول 1، آبادان 2،  22 بهمن، سوسنگرد، شهدای آبادان، باغملک و اهواز 5 تا پایان سال جاری به شبکه سراسری فیبر نوری متصل و به آخرین تکنولوژی موجود ( FTTH ) تجهیز خواهند شد .

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share