بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ادای احترام کارکنان شرکت شهرک های صنعتی قم به مقام شهدای گمنام

همزمان با هفته مقاومت بسیج، مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت شهرک های صنعتی قم به مقام شامخ شهداء گمنام ادای احترام کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم؛ مهندس امیر طیبی نژاد  در این رابطه اظهارداشت: همزمان با هفته بسیج و به پاس قدرشناسی و تجلیل از ایثارگری ها و جانفشانی های بسیجیان در طول انقلاب اسلامی، کارکنان این شرکت با اهداء گل بر مزار شهدای گمنام و شهدا مدافع حرم با مقام شامخ شهدای پاسدار حریم خاندان پاک امام حسین (ع) تجدید بیعت کردند.

وی با بیان اینکه بسیجیان در برهه های مهم همواره ثابت کرده اند که استوار و نستوه در پای دفاع از حریم اسلام واقعی و خاندان پیامبر(ص) محکم و بدون ترس ایستاده اند گفت: جوانان ما در طول انقلاب پشت سر بنیانگذار انقلاب و سپس نائب برحق ایشان حضرت آیت الله خامنه ایی آماده جانفشانی بوده و هستند و این ادعا را بارها ثابت کرده اند.

طیبی نژاد با تجلیل از ایثارگری های بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس و امروز در دفاع از حریم اهل بیت(ع) بیان داشت: این که می گویند کربلا و عاشورا همیشه زنده و جاری است یک واقعیت است و امروز شاهدیم که شهدای ما امتداد همان شهدای کربلا و یاران امام حسین(ع) هستند و مدافعان حرم ایشان و خاندانش می باشند.

وی با بیان اینکه زنده نگهداشتن خاطره شهدا در جامعه سبب زنده ماندن ارزشها و دستاوردهای انقلاب اسلامی می شود تأکید کرد: شهدا ناظر اعمال ما هستند، نکند اقدامات و اهداف ما به گونه ای باشد که شهدا رفتارها را مغایر با اهداف خود ببینند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی قم با اشاره به نامگذاری امسال به نام جهاد اقتصادی توسط رهبر انقلاب تصریح کرد: نامگذاری امسال به عنوان جهاد اقتصادی نشان می دهد بعد از گذشت  30 سال ازانقلاب، هنوز کشور ایران مورد هجمه دشمنان اسلام قرار می گیردولی نه در بعد نظامی بلکه اقتصادی . تمام قدرتها در کنار هم قرار گرفته اند تا ایران را از نظر اقتصادی زمین گیر کنند و ما باید پشت سر رهبری در راستای جهاد اقتصادی عمل کنیم.

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share