بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
کارگاه آموزشی راهبردی و نگهداری تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک‌های صنعتی مازندران برگزار شد

به‌منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از گازگرفتگی در شبکه‌های مخازن گازدار و تصفیه‌خانه فاضلاب، دوره آموزشی ویژه کارشناسان آزمایشگاه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک‌های صنعتی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی گفت: در حال حاضر 14 شهرک و ناحیه صنعتی استان به تصفیه‌خانه فاضلاب مجهز می‌باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران بابیان اینکه آموزش یکی از مؤثرترین مؤلفه‌های تأثیرگذار در حفظ اصولی تصفیه‌خانه‌های فاضلاب است اظهار داشت: در این دوره آموزشی، مخاطرات گازهای خطرناک شبکه جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب نظیر گاز h2s و ch4 و ضوابط ایمنی در مواجهه با گازهای یادشده، تشریح شد.

موسوی تصریح کرد: کارشناسان و اپراتورهای تصفیه‌خانه‌های فاضلاب در شهرک‌های صنعتی استان از چگونگی پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از گازگرفتگی در شبکه‌های مخازن گازدار و تصفیه‌خانه فاضلاب آشنا شدند.

لازم به توضیح است این کارگاه آموزشی یک‌روزه با حضور 20 نفر از کارشناسان آزمایشگاه و اپراتورهای تصفیه‌خانه فاضلاب مرکزی در حال بهره‌برداری شهرک‌های صنعتی استان، در محل سالن اجتماعات شرکت برگزار شد.

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share