بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
همکاری دستگاه های اجرایی با شرکت شهرکهای صنعتی در خصوص ایجاد اشتغال ضروری است

 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری دستگاه های اجرایی به خصوص منابع طبیعی با شرکت شهرکهای صنعتی در خصوص توسعه شهرکها، جذب سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال ضروری است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، رضایی نماینده مردم شهرستان خمین و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی این شهر که با حضورمدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی، مدیر کل منابع طبیعی استان مرکزی و  فرماندار شهرستان برگزار شد، افزود: با توجه به نقش بسزای صنعت به ویژه بنگاه های کوچک و متوسط مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی همه دستگاه ها می باید این مجموعه را در ایجاد اشتغال و رفع دغدغه بیکاری یاری کنند.

مصطفی آمره مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی نیز در این جلسه اظهار داشتتوسعه شهرک صنعتی شهید سعیدی شهرستان خمین با توجه به ابلاغ معاون اول رییس جمهوری در خصوص توسعه اشتغال در  مناطق روستایی در دستور شهرستان خمین است که با مساعدت منابع طبیعی این امر محقق می شود.

آمره همچنین در حاشیه این جلسه گفت : در این جلسه موضوع محدوده مصوب شهرک صنعتی خمین  ومشکلات واحد های صنعتی شامل ساخت و ساز در این محدوده و امکانات زیر بنایی مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین در این جلسه مقرر گردید جانمایی واگذاری زمین به مزرعه آفرینش برای پایانه صادرات میوه در کنار شهرک صنعتی خمین با توجه به محدوده این شهرک توسط منابع طبیعی استان مرکزی صورت گیرد.

   1396/9/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share