بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اختصاص مشوق های ویژه به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی خرمبید

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از اختصاص مشوق های سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی خرمبید خبرداد و گفت:این مشوق ها به سرمایه گذارانی اعطا می شود که در برنامه زمان بندی نسبت به بهره برداری از واحد صنعتی و ایجاد اشتغال اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس ، " احد فتوحی"  پس از بازدید از شهرک و ناحیه  صنعتی خرمبید در جلسه با هیات مدیره شرکت خدماتی این شهرک صنعتی با اشاره به اینکه اختصاص این مشوق های حداکثری با هدف تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال ،اعمال می شود اظهار کرد:با توجه به فراهم بودن زیرساخت ها در ناحیه صنعتی خرمبید ،سرمایه گذاران از این شرایط بی نظیر به منظور ایجاد اشتغال استفاده کنند.

وی تصریح کرد:درناحیه صنعتی خرمبید با 49 هکتار مساحت ظرفیت استقرار 175واحد با پیش بینی 875اشتغال وجود داردکه تاکنون 5قرارداد سرمایه گذاری منعقد و این واحد ها در مرحله ساخت و ساز هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس در ادامه با اشاره ظرفیت های موجود در شهرک صنعتی سنگ خرمبید گفت: شهرک صنعتی خرمبید جایگاه مناسبی برای استقرار صنایع مرتبط با فرآوری سنگ و سنگبری ها ایجاد کرده و یکی از مهمترین قطب های صنایع فراوری سنگ کشور محسوب می شود.

فتوحی اضافه کرد: این شهرک صنعتی با مساحت 148 هکتار دارای امکانات زیربنایی شامل آب و برق و تلفن است و هم اکنون حدود 205 قرارداد با سرمایه گذاران منعقد شده است

وی با بیان اینکه 106 واحد نیز در این شهرک صنعتی در مرحله بهره برداری است گفت : این شهرک صنعتی با اشتغال یک هزار و 219نفر یکی از مهمترین قطب های تامین سنگ تزئینی و نمای کشور محسوب می شود.

وی با اشاره به وجود معادن مهم سنگ در این شهرستان و فعالیت سنگبری ها و صنایع فراوری سنگ در شهرک صنعتی سنگ خرمبید افزود: فعالیت خوشه صنعتی سنگ شمال با محوریت صنایع سنگ خرمبیدکه با حمایت های شرکت شهرک های صنعتی فارس ایجاد شده نیز زمینه مناسبی برای رشد و ارتقای واحدهای مرتبط با فرآوری سنگ ایجاد کرده است.

وی افزود: این خوشه صنعتی با دستیابی به اهداف مورد نظر نظیر ارتقای بازار و افزایش کمی و کیفی محصولات فرآوری شده و نیز ارتقای تکنولوژی واحدهای فرآوری سنگ، بعنوان یکی از اولین خوشه های صنعتی توسعه یافته کشور اعلام شد.

فتوحی  گفت: سال گذشته  نیز کنسرسیوم صادراتی سنگ نیز با هدف ارتقای صادرات سنگ فرآوری شده به خارج از کشور تشکیل شده و فعالیت خود را در حوزه های توسعه صادرات آغاز کرده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس افزود: از تمام ظرفیت های قانونی برای حمایت از صنعتگران و سرمایه گذاران در این شهرک صنعتی استفاده خواهد شد

وی بیان کرد: فعالیت کنسرسیوم سنگ درخوشه صنعتی سنگ گامی برای ارتقای صادرات سنگ فرآوری شده است و تقویت این کنسرسیوم نیز در اولویت است.

فتوحی اظهارداشت: ظرفیت های موجود در این شهرستان یک مزیت مهم است که باید سرمایه گذاران از این مزیت ها استفاده کنند و مانیز از متقاضیان حمایت می کنیم .

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس  همچنین بر تکمیل و توسعه زیرساخت ها در شهرک صنعتی سنگ خرمبیدتاکید کرد و گفت:بزودی عملیات اجرایی طرح تکمیل شبکه برق به طول 1.2کیلومتر اجرایی خواهد شد تا شاهد تسریع در بهره برداری از 6واحد صنعتی باشیم .

.وی همچنین بر اجرای طرح ایستگاه پمپاژ آب به منظور حل مشکل افت فشار آب در برخی نقاط شهرک صنعتی سنگ خرمبید تاکید کرد و گفت:بزودی مناقصه عملیات اجرایی این طرح نیز برگزار می شود.

شهرستان خرمبید به مرکزیت صفاشهر در 178 کیلومتری شمال شیراز واقع شده است

   1396/8/24

Rating: 0/10 ( 0 )
Share