بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید شرکت شهرک های صنعی قم بر استقرار Hsee در واحدهای تولیدی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، حادثه زلزله کرمانشاه را مهمترین دلیل و علت بر ضرورت استقرار مدیریت Hsee در سطح واحدهای تولیدی و صنعتی استان عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در بازدید از شهرک های صنعتی با اعلام این مطلب اظهارداشت: با توجه به حادثه زلزله کرمانشاه باید توجه داشته باشیم که حادثه هر گز خبر نمی کند و ما نیز به هر میزان مراقب باشیم این عوامل خارجی و غیر مترقبه هستند که در کنار ما حوادث را بوجود می اورند.
وی پیشگیری و آمادگی را دو عامل مهم نه در جلوگیری از حوادث بلکه در کاهش خسارات و تلفات موثر دانست و افزود: مدیریت Hsee شرکت شهرک ها است که در طول سال با برنامه ریزی و هدایت واحدهای تولیدی و صنعتی بدنبال تقویت عوامل انسانی و سازه ای در سطح شهرک های صنعتی در برابر حوادث می پردازد.
طیبی نژاد ضمن دعوت سرمایه گذاران و مدیران واحدهای صنعتی بر توجه بیش از گذشته به استانداردهای ایمنی در زمان ساخت و یا مرحله بهره برداری و حین کار واحدهای تولیدی خاطرنشان ساخت: شرکت شهرک های صنعتیبا همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان با نظارت دوره ای خود و ابلاغ دستور العمل های اجرایی از بدو ورود سرمایه گذاران تا ساخت و زمان فعالیت واحد تولیدی تذکرات و نظرات کارشناسی خود را اعلام می کنند و رعایت به این نکات را به نفع سرمایه و سرمایه گذار می دانیم.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم همچنین بر لزوم تقویت مراکز امدادی و اطفاء حریق شهرک های صنعتی قم تاکید کرد و گفت: امسال نیز همچون سنوات گذشته بدنبال آن هستیم تا با تامین اعتبارات لازم از منابع داخلی شرکت نسبت به خرید یک دستگاه خودرو آتش نشان اقدام کنیم و آن را در اختیار شهرک های صنعتی قرار دهیم.
وی تاکید کرد: این شرکت همواره به بحث ارتقاء ایمنی شهرک ها و واحدهای تولیدی و صنعتی اهمیت داده و با حساسیت به موضوع برخورد می کند ولی منابع داخل شرکت جوابگوی نیازها نیست و ما در این بخش نیازمند حمایت از طرف دستگاه های مختلف هستیم.

   1396/8/23

Rating: 0/10 ( 0 )
Share