بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری دوره آموزشی نشان و برند سازی جهت صنعتگران شهرکهای صنعتی لرستان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نشان و برند سازی برای مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ترویج مصرف محصولات داخلی و همچنین بالا بردن کیفیت کالا یک دوره آموزشی در حوزه برند و برند سازی جهت صنعتگران و تولیدکنندگان کالا برگزار شد.

وی گفت: برندسازی گستره وسیعی از فعالیت‌های یک بنگاه اقتصادی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... را شامل می‌شود و مفهوم آن بسیار وسیع‌تر از نام تجاری یا لوگوی یک شرکت است.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اضافه کرد: در این دوره آموزشی مواردی همچون مروری کلی بر معنا شناسی برند(نمانام) و برندینگ ، نقش نام تجاری در توسعه بازار، اهمیت و ارزش نام تجاری، مولفه های مقبولیت نشان تجاری، هویت برند، ابعاد هویت برند، فرایند مدیریت نشان تجاری، استراتژی های ارتقای برند و تدوین استراتژی برند مطرح شد.

بختیار رازانی تصریح کرد: ماندگاری کیفیت در تولید کالا، بنیادی‌ترین اصل برندسازی و دانش برندینگ است که فعالان اقتصادی گاه از آن غافل می‌شوند.

وی با بیان اینکه زمان برگزاری این دوره آموزشی 16 ساعت بود، افزود: از ابتدای سال تاکنون 30 دوره آموزشی توسط این شرکت جهت مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی در حوزه های مدیریتی، مهارتی و کارشناسی برگزار شده است.

بختیار رازانی در ادامه بیان داشت: در این دوره آموزشی از اساتید مجرب استفاده و جزوات و متون آموزشی به تعداد لازم ارایه و در پایان به شرکت کنندگان که تعداد 34 نفر بودند گواهی پایان دوره اهداء شد.

 

 

   1396/8/23

Rating: 0/10 ( 0 )
Share