بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری اولین نشست مشاوران جوان و جوانان کارآفرین شهرکهای صنعتی لرستان

 رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از اولین نشست مشاوران جوان و جوانان کارآفرین شهرکهای صنعتی لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان،  بختیار رازانی اظهار داشت: این نشست برای نخستین بار در راستای تکریم از کارآفرینان جوان و همچنین تعامل و همکاری و هم اندیشی بیشتر در جهت ارائه ایده های نو و همچنین ارائه راهکارهای مناسب برای حل مسائل، موانع و مشکلاتشان تشکیل گردید.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی که جوان در هر جامعه و کشوری، محور حرکت است بیان داشت: جوانان کارآفرینی که با استفاده از ایده‌های خلاقانه‌ی خود توانسته‌اند کسب ‌و‌ کار مفیدی راه‌اندازی کنند و باعث ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی کشور شده اند ما نیز با حمایت های مالی و آموزشی به گسترش کسب و کار این عزیزان کمک خواهیم کرد.  

وی به مشوق های سرمایه گذاری در شهرکها اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با مشوق هایی از جمله پایین آوردن نرخ واگذاری زمین های شهرکها و همچنین ارائه امکانات نرم افزاری رایگان و تسهیلات قابل ارائه به متقاضیان سرمایه گذاری، جذب سرمایه گذار در شهرکهای صنعتی این استان بیشتر شده است.

رازانی با تاکید بر حضور و تعامل هر چه بیشتر کارآفرینان جوان شهرکهای صنعتی استان در این نشست ها خاطرنشان کرد: مشاوران جوان و جوانان کارآفرین باید در این جلسات حضور یافته و مشکلات و خواسته های خود را به ما اعلام نمایند تا با تعامل و همفکری بتوانیم موانع بر سر راه این عزیزان را برطرف نماییم.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان در ادامه اضافه کرد: امروز مهمترین مشکل جامعه، ایجاد اشتغال برای افراد خصوصا افراد تحصیل کرده است که کارآفرینان جوان با نیروی جوانی خود می توانند در حل این مشکل به کشور کمک نمایند. 

   1396/8/23

Rating: 0/10 ( 0 )
Share