بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
انعقاد قرارداد با 509 واحد صنفی و صنعتی در شهرک صنعتی قرچک

معاون برنامه ریزی شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران گفت: در راستای استقرار اصناف تولیدی و واحدهای صنعتی تا کنون تعداد   509  قرارداد جهت واگذاری زمین با متقاضیان استقرار در شهرک مذکور منعقد گردیده است و بالغ بر 70 هکتار زمین صنعتی به متقاضیان مذکور واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران ،"رامین دانش" با توجه به استقبال مناسبی از طرف صنعتگران و واحدهای صنفی جهت استقرار در شهرک صنعتی قرچک صورت گرفته است اظهار داشت: شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران در راستای ساماندهی اصناف تولیدی شرایط لازم را برای این قبیل اصناف محیا نموده اند و طبق تفاهم نامه های منعقده با اتحادیه های مختلف از قبیل صنف آجیل و خشکبار ، کشباف، جوراب باف ، خیاطان ، صنف کفش دست دوز تهران و ... تا کنون 450 قرارداد واگذاری زمین با اصناف مذکور منعقد گردیده است.

وی افزود: واحدهای صنفی تنها 15% از بهای حق بهره برداری از زمین و تاسیسات را نقداً پرداخت می نمایند و 85% باقیمانده را در طول مدت زمان سه سال بصورت اقساط پرداخت خواهند کرد.

دانش تصریح کرد: بر اساس آمار موجود بیشترین قراردادها به ترتیب با اصناف  حوزه نساجی از قبیل کشباف ، جوراب باف ، خیاطان و ... به تعداد حدود 200 قرارداد و در رتبه بعد اتحادیه آجیل و خشکبار به تعداد بالغ بر150  قرارداد منعقد گردیده است همچنین تعداد 59 قرار داد با دارندگان مجوزصنعتی از سازمان صنعت معدن تجارت استان و یا سایر ارگان های ذیربط منعقد گردیده است.

شایان ذکر است شهرک صنعتی قرچک در 4 فاز به مساحت  755 هکتار طراحی گردیده است و در حال حاضر ، فاز اول شهرک مذکور  در دست واگذاری به متقاضیان می باشد. 

   1396/8/23

Rating: 0/10 ( 0 )
Share