بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس خبر داد:اختصاص مشوق های ویژه سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی آباده

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس از اختصاص مشوق های سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی ایزدخواست و ناحیه صنعتی سورمق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس ، "احد فتوحی" در بازدید از شهرک های صنعتی آباده در جلسه با هیات مدیره شرکت خدماتی شهرک صنعتی آباده که با حضور نماینده مردم شهرستان های آباده ،خرمبید و بوانات درمجلس شورای اسلامی برگزار شد با اشاره به اینکه شهرک های صنعتی ایزدخواست و سورمق  از شهرک های صنعتی کم تقاضا محور محسوب می شوند گفت:با اختصاص مشوق های سرمایه گذاری امیدوراریم شاهد جهش جذب سرمایه گذار در این مناطق باشیم .

وی تصریح کرد:کاهش سهم پرداخت نقدی به 5درصد و بازپرداخت مبلغ حق انتفاع در اقساط 48ماهه و نیز اعمال حداکثری مشوق ها در صورت ایجاد اشتغال و بهره برداری از واحد صنعتی جزءشرایط ویژه ای است که برای سرمایه گذاری در این دو شهرک صنعتی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی ایزدخواست در شمالی ترین نقطه استان فارس از موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار است گفت:این شهرک صنعتی دارای 95 هکتار مساحت است و ظرفیت استقرار 90 واحد تولیدی - صنعتی با پیش بینی اشتغالزایی یک هزار نفر را خواهد داشت.

وی اضافه کرد: امکاناتی نظیر آب و برق در این شهرک صنعتی فراهم شده و همزمان با استقرار واحدهای صنعتی ، مراحل تکمیل سایرزیرساخت ها نیز انجام می شود.

وی ادامه داد: شهرک صنعتی ایزدخواست در شمال استان فارس با توجه به ویژگی های جغرافیایی و نزدیکی به راه آهن و بزرگراه شیراز - اصفهان از موقعیت مناسبوی افزود:  واحدهای تولیدی در حال حاضر برای ادامه فعالیت خود با مشکلات جدی مواجه هستند و برای عبور از این موانع به کمک دستگاه‌های دولتی و بانک ها نیاز دارند بنابراین همه باید با همکاری در راستای حل مشکلات مالی واحدها و تسهیل امور جاری، اقدام کنند.ی برای سرمایه گذاری برخوردار است.

فتوحی در ادامه با اعلام حمایت و اختصاص مشوق های سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی سورمق افزود : این ناحیه صنعتی با 35 هکتار ظرفیت استقرار 35واحد صنعتی را دارد و پیش بینی می شود با استقرار واحدهای صنعتی ظرفیت 500نفر اشتغالزایی در آن ایجاد می شود.

وی افزود : این ناحیه  صنعتی در شمال فارس  با توجه به نزدیکی به دو استان یزد و اصفهان و نیز نزدیکی به بزرگراه شیراز-اصفهان،‌ از موقعیت ویژه ای برای سرمایه گذاری برخوردار است .

فتوحی در ادامه با بیان اینکه شهرک صنعتی آباده نیزاز مجهزترین و بهترین شهرکهای صنعتی استان فارس محسوب می شود گفت: این شهرک صنعتی در زمینه   امکانات و زیر ساختها وضعیت مناسبی دارد.

وی با قدردانی از تلاشهای انجام شده در شرکت خدماتی شهرک صنعتی آباده در زمینه اداره امور این شهرک صنعتی بر تقویت و حمایت از هیات مدیره شرکت خدماتی این شهرک صنعتی تاکید کرد وگفت:برای سرمایه گذاران در شهرک صنعتی آباده نیز سهم پرداخت بهای نقدی به 10دصد کاهش خواهد یافت.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس در ادامه با بیان اینکه در  شهرک صنعتی آباده نیز  45واحد,بهره بردار و تعداد 35 واحد در حال ساخت و سازدارد و بزرگترین شهرک صنعتی شمال فارس محسوب میشود گفت: بیش از 800نفر فرصت شغلی در واحد های صنعتی این شهرک صنعتی ایجاد شده است.

بر اساس این گزارش ، در این جلسه نماینده مردم آباده. بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:  اگر میخواهیم حوزه شمال فارس به بخش صنعتی و تولیدی تبدیل شود ابتدا باید زیرساخت لازم فراهم شود.

" رحیم زارع"  گفت: تسهیل، تشویق و بسترسازی در راستای ایجاد پیوند مناسب و ساماندهی بین صنایع کوچک، متوسط و بزرگ از نیازهای امروز جامعه صنعتی و تولیدی در کشور است.

 

  

   1396/8/23

Rating: 0/10 ( 0 )
Share