بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ظرفیت بالای اقتصادی و تولیدی قم به سرمایه گذاران شناسانده شود

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم؛ با تشریح شرایط و مزایای ممتاز سرمایه گذاری در استان بر ضرورت حمایت همه جانبه مسوولان قم از فعالان اقتصادی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، سید صدرالدین موسوی در دیدار با سرمایه گذاران شهرک های صنعتی طی سخنانی اظهارداشت: قم با دارا بودن جایگاه ممتاز مذهبی و فرهنگی خود توانسته میزبان اتباع بیش از 100 کشور جهان باشد و حضور شخصیت های کشورهای مختلف پتانسیلی مهم در تغییر نگاه سایر ملت ها به این شهر بحساب می آید.

وی موقعیت ممتاز جغرافیایی را از دیگر مزیت استان برشمرد و تصریح کرد:  قم در مسیر تردد و مواصلاتی 17 استان کشور قرار گرفته است که با دارا بودن چندین خط راه آهن، نزدیکی به فرودگاه امام خمینی از شمال استان و دردست اقدام بودن فرودگاه قم در جنوب آن شرایط ممتازی را به قم بخشیده است.

موسوی افزود: طی سال های گذشته فعالیت های خوبی در تامین زیرساختی صنعت و تولید در استان قم صورت گرفته که مهمترین آن تربیت نیروهای فنی و متخصص در مراکز علمی و دانشگاهی است که بایستی از این ظرفیت در بخش صنعت و تولید استان استفاده و در نوع، میزان و جذب سرمایه گذاران صنعتی در استان به این ظرفیت قم نیز توجه شود.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم نیروی کار ارزان نسبت به بسیاری از نقاط کشور را نیز از امتیازات قم دانست وخاطرنشان ساخت: به همین میزان که سرمایه گذاری در استان برای ما مهم و دارای منفعت است قطعا برای طرف سرمایه گذار نیز پر سود و دارای مزیت هایی است که نمی توانند به راحتی آنها را نادیده بگیرند.

وی در پایان همدلی و هم افزایی مسوولان استان برای حمایت از تولید و اشتغال و سرمایه گذاری را مثال زدنی ارزیابی کرد و گفت: سیاست و برنامه جدی استان حمایت و پشتیبابی از سرمایه گذاران در بخش های مختلف و بخصوص تولید و صنعت است و از تمام ظرفیت در اختیار برای پیشبرد و ایجاد رونق تولید و اشتغال از آن استفاده می کنیم.

   1396/8/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share