بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ایجاد پایگاه امداد و نجات در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی از واگذاری اراضی در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی به سازمان هلال احمر استان به منظور ایجاد پایگاه امداد و نجات در این شهرک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، " سید مرتضی نیرومند اسکویی " در نشست بررسی مسائل مربوط به شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی با حضور اعضای هیات مدیره شرکت خدماتی این شهرک اظهار کرد: شهرک سرمایه گذاری خارجی یکی از شهرک های نمونه استان محسوب می شود که به لحاظ اهمیت در درجه بالایی قرار دارد.

نیرومند اسکویی افزود:‌ واحدهای تولیدی و برندهای موفقی در شهرک سرمایه گذاری خارجی در حال تولید هستند که به اهمیت این شهرک افزوده اند و ما نیز خود را مکلف به رفع مسایل و مشکلات آن می دانیم.

وی ادامه داد: مدیریت این شهرک توسط هیات مدیره شرکت خدماتی می تواند الگویی برای شهرک های صنعتی دیگر باشد و این مدیریت، موجب شد تا این شهرک به عنوان شهرک نمونه استانی معرفی شود.

وی با اشاره به مشکل آب این شهرک،‌گفت: طرحی از سوی معاون فنی شرکت برای حل مشکل آب این شهرک و شهرک های صنعتی موجود در این منطقه ارایه شده که در حال بررسی و انجام مقدماتی اجرایی است که امیدواریم با اجرای آن مشکل آب این شهرک و واحدهای تولیدی مستقر در آن رفع شود.

در این جلسه مقرر شد تا در راستای مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، قطعه زمینی از اراضی شهرک سرمایه گذاری خارجی برای ایجاد پایگاه امداد و نجات در اختیار هلال احمر قرار گیرد.

   1396/8/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share