بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
امضای قرارداد خدمات عارضه یابی توسط شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از امضای قرارداد همکاری با کلینیک صنعت و جامعه دانشگاه تبریز در زمینه ارائه خدمات عارضه یابی سریع و اجرای پروژه های بهبود در واحدهای تولیدی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، " سیدمرتضی نیرومند اسکویی" اظهار کرد: این قرارداد جهت انجام در دو واحد تولیدی منعقد شده و کلینیک صنعت و جامعه دانشگاه تبریز موظف است با به کار بردن روش ها و اصول فنی و آموزشی در طول مدت دو ماه تعهدات خود را به انجام برساند.

وی ابراز کرد: سازماندهی و بسترسازی در واحدهای تولیدی،‌تحلیل روند شاخص ها و تعریف پروژه های بهبود و اجرای آن و تدوین گزارش اجرای تمام مراحل شامل اطلاعات اجرای هر مرحله، نتایج، مشکلات و راه حل های به کار گرفته شده از جمله شرح خدمات پروژه عارضه یابی می باشد.

نیرومند اسکویی با اشاره به تاکیدات استاندار آذربایجان شرقی مبنی بر لزوم عارضه یابی واحدهای تولیدی، گفت: انعقاد قرارداد مذکور در این راستا بوده و تلاش می شود تا با شناخت دقیق مشکلات واحدهای تولیدی نسبت به رفع آن ها اقدام شود.

وی وجود کلینیک های صنعتی در استان را نقطه مثبتی برای عارضه یابی و حل مشکلات صنعت دانست و گفت: حمایت از ایجاد کلینیک های صنعتی خصوصی در دستور کار این شرکت قرار دارد.

   1396/8/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share