بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استاندار گلستان: دولت از بخش خصوصی برای رونق تولید حمایت می کند

ا

استاندار گلستان با تاکید بر تقویت و حمایت از سرمایه گذاری برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار گفت: دولت  در این حوزه از بخش خصوصی حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گلستان، سیدمناف هاشمی  در بازدید از برخی واحدهای شهرک صنعتی مینودشت در شرق استان ، اظهار کرد: گلستان قابلیت های زیادی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف دارد که مدیران دستگاه های اداری و اجرایی باید با اطلاع رسانی از آن زمینه را برای جذب سرمایه گذاری فراهم کنند.
وی افزود: دولت همچون سال گذشته و در راستای حمایت از تولید و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال از واحدهای تولیدی بویژه واحدهای نیمه فعال و راکد برای بازگشتن به چرخه تولید و اشتغال حمایت می کند.
استاندار گلستان دراین بازدید که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، برخی مدیران کل استان، نماینده مردم شهرستان های مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه درمجلس شورای اسلامی، فرماندار و برخی مسئولان مینودشت نیز حضور داشتند، از شرکت تولیدی و صنعتی آذر نور تولید کننده انواع چراغ و تجهیزات روشنایی و شرکت دانش بنیان پویندگان پزشکی پردیس تولید کننده انواع کاشتنی های پزشکی و نیز از سد در دست احداث نرماب چهل چای این شهرستان دیدن کرد.
اسرافیل وزیری فرماندار مینودشت در حاشیه این بازدید به خبرنگار ایرنا گفت که از مجموع 30 واحد تولیدی شهرک صنعتی این شهرستان هم اینک 27 واحد فعال است.
 

   1396/8/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share