بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
پیشرفت 85 درصدی احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره 2 دزفول

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره 2 دزفول با اعتباری قریب به 26 میلیارد ریال از محل منابع داخلی و استانی با پیشرفت فیزیکی 85 درصد در حال اجرا می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در حاشیه نشست با هیئت امنای شهرک صنعتی شماره 2 دزفول، اظهار کرد: فضای عمومی شهرک های صنعتی بایستی بیانگر تحرک و رونق تولید باشد و زیرساخت ها برای جذب سرمایه گذار فراهم باشد.

وی تاکید کرد: در هیچ یک از شهرک ها و نواحی صنعتی استان امکان ندارد به دلیل فراهم نبودن زیرساخت ها در روند تولید وقفه ای ایجاد شود و پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شماره 2 دزفول با اعتباری قریب به 26 میلیارد ریال از محل منابع داخلی و استانی و با پیشرفت فیزیکی 85 درصد نیز در همین راستا در حال اجرا می باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بیان کرد: همچنین پروژه های خرید شیرهای هیدرانت و نگهداری فضای سبز شهرک صنعتی شماره 2 دزفول در مرحله برگزاری مناقصه می باشد و مطابق برنامه زمان بندی شده اجرایی خواهد شد.

محمدیان در ادامه  از پروژه های در حال اجرا در شهرک صنعتی شماره 2 دزفول، فضای عمومی شهرک و واحدهای تولیدی مستقر در آن بازدید بعمل آورد. 

   1396/8/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share