بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
یک واحد تولیدی با پرداخت بدهی به بانک به ظرفیت تولید اسمی خود می رسد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی از رایزنی برای احیای یک واحد تولیدی در خراسان جنوبی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی، عباس جرجانی اظهار داشت: این واحد  تولیدی شیر که در سال 88 تاسیس و در سال 89 به دلیل پرداخت نکردن بدهی خود به بانک توسط بانک سپه ترهین شده و به تملک این بانک در آمد.

, وی با اشاره  به اینکه هفته گذشته با رایزنی هایی که انجام شد مقرر شد تا با پرداخت بدهی های بانک ، این واحد دوباره به چرخه تولید باز گردد، ادامه داد:  سرمایه گذار اصلی این کارخانه پس از مدتی استان را ترک کرده و بانک نیز این واحد را به سرمایه گذار دیگری واگذار کرد .

 وی ادامه داد: با رایزنی هایی که انجام شد قرار شد تا بخشی از سهام این کارخانه به اتحادیه امور عشایری استان منتقل شده و این اتحادیه بدهی های بانک با بپردازد و با این کار علاوه بر احیای این کارخانه ، چرخه تولید این اتحادیه هم تکمیل خواهد شد.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی با بیان این که این کارخانه شیر در حال حاضر با 30 درصد ظرفیت اسمی خود تولید می کند، گفت: با پرداخت بدهی به بانک ، علاوه بر ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از 7 نفر ، ظرفیت تولید این کارخانه هم به ظرفیت اسمی خواهد رسید.

 به گفته «جرجانی» اتحادیه امور عشایری استان یک تعاونی دارد که کار تولید خورام دام را انجام می دهد و قرار است در مهر ماه امسال بدهی این کارخانه را پرداخت کند.

   1396/7/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share