بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
صادرات 40 میلیون دلاری محصولات صنایع کوچک استان خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان جنوبی از افزایش صادرات تولیدات صنایع کوچک استان در سال گذشته نسبت به سال 94 خبر داد و گفت : در این مدت صادرات محصولات صنایع کوچک استان حدود 40 میلیون دلار بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی ، عباس جرجانی اظهار داشت:  یکی از برنامه های دولت در زمینه تسهیل دریافت تسهیلات اعطایی به واحدهای تولیدی ، فعالیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک است که در 4 سال گذشته استفاده از ضمانت های این صندوق در استان 620 درصد افزایش یافته است.

وی ایجاد زیرساخت ها و توسعه صنایع کوچک از رسالت های اصلی این شرکت است که در این راستا تا کنون آموزش های زیادی برای واحدهای صنعتی انجام شده طوری که از ابتدای تاسیس این شرکت تا کنون 172 دوره آموزشی برای 3 هزار 600 نفر از کارکنان و صاحبان صنایع استان به میزان 260 هزار نفر ساعت ارائه شده است.

جرجانی افزود : در سال جاری هم برگزاری 60 دوره آموزشی برای هزار و 200 نفر از صنعتگران استان را در دست اقدام داریم که علاوه بر آن تورهای صنعتی هم برای صنعتگران استان برگزار خواهد شد.

 وی از تشکیل کارگروهی برای شناسایی مشکلات فنی واحدهای مشکل دار استان خبر داد و عنوان کرد : این کارگروه تیم هایی را تشکیل داده و به صورت فنی و دقیق با استفاده از کارشناسان مجرب عارضه ها و مشکلات واحدها را به صورت ریز بررسی کرده و برای هر مشکل راهکارهایی ارائه می کنند.

   1396/7/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share