بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری مانور ایمنی و آتش نشانی در شهرک صنعتی بوشهر 2

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: همزمان با روز ایمنی و آتش نشان و با هدف ارتقائ فرهنگ ایمنی در  شهرکهای صنعتی و زیر مجموعه آن، مانور ایمنی وآتشنشانی روز چهارشنبه راس ساعت 11 در شهرک صنعتی بوشهر 2 انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، صفوی اظهار داشت: یکی از روش های مورد قبول استاندارد های روز آتشنشانی برای انجام بهتر امور ایمنی، تمرینات عملیاتی است که طی آن آتش نشانان بر اساس استاندارد های موجود به مرور وظایف خود پرداخته و در پایان عملیات با انجام پایش و ممیزی کردن به هدف نهایی که همان ایمنی بیشتر است دست می‌یابند.

وی افزود: به همین منظور برای این مانور یک فرایند از قبل طراحی، تعریف و برنامه ریزی شده و برنامه  زمانبندی هریک از اقدامات و فعالیت هایی که بایستی انجام گیرد تعیین شد.

صفوی یادآور شد: هدف از برگزاری این مانور که زمان آن قبلا به نیروهای واحد اعلام نشده بود، تعیین نقاط ضعف و قوت واحد، ارزشیابی کلی از فعالیت آتشنشان ها و تجهیزات مورد نیاز در عملیات و در نهایت آمادگی پرسنل واحد آتشنشانی بود.

وی با تشکر از پرسنل نیروهای ایمنی و آتش نشانی شهرک صنعتی بوشهر به عنوان نیروهای همیشه حاضر در شهرک افزود:  بعد از مانور با برگزاری جلسه در واحد HSEE  مشکلات مانور بر اساس نوع تجهیزات و تعداد آنها مورد بررسی قرار گرفت.

a

 

   1396/7/19

Rating: 0/10 ( 0 )
Share