بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استاندار گلستان خبر داد: اختصاص 500 میلیارد ریال اعتبار تبصره 36 برای تقویت زیرساخت شهرک های صنعتی

استاندار گلستان از اختصاص 500 میلراد ریال اعتبار از محل تبصره 36 برای تقویت زیرساخت شهرک های صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان، حسن صادقلو در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اظهار داشت: این میزان اعتبار برای تقویت مباحث مرتبط با انرژی به استان اختصاص یافته است که می توان از آن در جهت تقویت شهرک های صنعتی استفاده کرد.

وی با تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال در جامعه، اظهار کرد: گلستان رتبه هشتم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را داراست و باید بانک های استان همکاری لازم را جهت تسهیل در امر کارآفرینی داشته باشند.

به گفته وی باید لیستی از بنگاه های اقتصادی که به دلیل معوقات بانکی به تملک بانک ها درآمده است، آماده شود تا در مورد آنها تعیین تکلیف شود.

استاندار گلستان ادامه داد:  با توجه به اینکه در کشور 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات به رونق تولید و 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات جهت بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی اختصاص یافته است، نیاز است شورای هماهنگی بانک های استان مغایرت ها بین بانک ها را مرتفع سازد و زمینه ارائه تسهیلات به متقاضیان را ایجاد نماید.

 صادقلو تصریح کرد: تا کنون 594 واحد تولیدی به بانک های استان معرفی شده اند و مبلغ 31 میلیارد و 400 میلیون تومان به 21 واحد تولیدی پرداخت شده و لازم است بانک ها جهت بررسی و تسریع در پرداخت همکاری لازم را با متقاضیان داشته باشند..
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گلستان نیز بر تعامل بانک های عامل با واحدهای تولیدی و صنعتی تاکید کرد و گفت: همکاری بانک های عامل در خصوص ارایه تسهیلات قابل قبول بوده است.

حجت اله خلیل زاده اظهار داشت: در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان  مشکلات 5 واحد تولیدی بررسی شد و با حضور استاندار گلستان، دستگاه های اجرایی مرتبط و مدیران عامل بانک ها دستوراتی جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی صادر شد.

   1396/7/18

Rating: 0/10 ( 0 )
Share