بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تقویت و ادامه فعالیت های اقتصاد مقاومتی در شهرکها و نواحی صنعتی

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان خراسان رضوی به تقویت و ادامه فعالیت های اقتصاد مقاومتی در شهرکها و نواحی صنعتی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان"اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" گفت: تامین زیرساخت ها و توسعه شهرکها و نواحی صنعتی در سال جاری همانند سال گذشته و با قدرت بیشتری ادامه و اولویت ها به صورت برنامه ریزی شده انجام می شود و تمام سعی و تلاش خود را در جهت تحقق منویات معظم له بکار خواهیم گرفت.

وی افزود: با حمایت های دولت تدبیر و امید خوشبختانه در سال کذشته در بیشتر بخش های شهرکها و نواحی صنعتی استان رشد و توسعه خوبی داشتیم و باید همین روند ادامه یابد.

مهدی زاده مقدم بیان داشت: از اولویت های مهم ما حمایت از صنایع کوچک و شرکت های دانش بنیان است زیرا بر اشتغال اثرگذاری فراوانی دارند.

وی ادامه داد:  تمام برنامه ها و مشوق های دولت یازدهم در خصوص صنعتگران که از طرف سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ابلاغ شده در استان ارائه می شود.

مهدی زاده مقدم اضافه کرد: اقدامات موثری در اجرا و توسعه پروژه های عمرانی در شهرکها و نواحی صنعتی استان در سال گذشته انجام شد که زمینه ساز رونق اقتصادی و اشتغال مولد را فراهم کرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: باید زمینه های مختلف سرمایه گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان فراهم تا از ظرفیت های بوجود آمده در راستای ایجاد اشتغال زایی بیشتر استفاده و بهره برداری شود.

 

 

 

   1396/7/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share