بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برنامه ریزی؛نظارت و پیگیری دقیق برمسائل شهرکهای صنعتی

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی در دیدار با مدیران شرکت های خدماتی شهرکهای صنعتی استان، به نظارت و تعامل بیشتر تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت: در سالی که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان "اقتصادمقاومتی تولیدواشتغال" نام نهادند،با نظارت،پیگیری دقیق و تلاش دوچندان مسائل مختلف شهرکها و نواحی صنعتی، بصورت برنامه ریزی شده مورد انتظار است.

وی افزود : آثار وضعیت مطلوب همانند گذشته در سال جاری هم باید احساس شود و این عزم جدی همه را می طلبد که در جهت  فراهم نمودن بستری مناسب اقدام و انجام پذیرد.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: خوشبختانه با حمایت های دولت یازدهم و کمک های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در نشست ها و کارگروه های مختلفی که برگزار می شود ظرفیت های مناسب در جهت حل مسائل مختلف صنایع انجام می پذیرد تا چرخه صنعت استان در شهرکها و نواحی صنعتی شتاب بیشتری بگیرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: رصد و نظارت دقیق بر مسائل مختلف شهرک بخصوص واحدهای تولیدی سبب کاهش هزینه های شهرک و سرمایه گذاران خواهد شد لکن همیشه باید آمادگی کامل را در برخورد با هرگونه مشکل را داشته باشید تا صنعتگران دچار صدمه و آسیب نشوند.

   1396/7/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share