بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
پذیرش 4واحد صنعتی استان فارس در بورس کالا و فرابورس

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:بابرگزاری نشست های تخصصی و دیدار چهره به چهره با واحد های صنعتی راهکارهای جدید تامین مالی واحد های صنعتی از طریق فرابورس و نیز عرضه محصولات آنها در بورس کالا برای صاحبان صنایع تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس شهرام کمال زاده افزود:در یک سال اخیر  با برگزاری 5 نشست تخصصی با حضور صنعتگران در شهرک های صنعتی مطرح استان فارس و نیز حضورمستقیم  کارشناسان و مدیران بخش تامین مالی و سرمایه گذاری شرکت شهرک های صنعتی فارس در واحد های صنعتی و انجام دیدار چهره به چهره ضمن تبیین مزایای استفاده واحد های صنعتی از طرفیت های بورس کالا و فرابورس ،مشاوره های تخصصی به صنعتگران ارائه شده است.

وی تصریح کرد: ،با عرضه شدن محصولات وسهام این شرکت ها دربورس کالا و فرابورس ،بستر مناسبی برای تامین منابع مالی  واحد های متقاضی  فراهم می شود.

کمال زاده با بیان اینکه با توجه به شرایط سخت دریافت تسهیلات بانکی و سود بالای آن برای تامین نقدینگی واحدهای تولیدی، فرا بورس جایگزین مناسبی  در زمینه تامین منابع مالی این صنایع محسوب می شودگفت:عرضه کالا ها و محصولات تولیدی واحد های صنعتی در بورس کالا نقش موثری در تسریع در فروش این واحد ها خواهد داشت.

وی اظهار امیدواری کرد:حضور صنایع کوچک در بورس کالا می‌تواند به فروش محصولاتشان بدون واسطه و از طریق قرارداد سلف بینجامد وبا این کار هم جان تازه‌ای به این صنایع داده می‌شود و هم با تامین مواد اولیه صنایع کوچک و متوسط از بورس، شاهد کاهش قیمت تمام شده محصولات خواهیم بود.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی فارس تصریح کرد:در خصوص بازار فرابورس  تاکنون 1 جلسه پذیرش برگزار گردیده و پرونده 14 واحد صنعتی متقاضی پذیرش در فرابورس در بررسی  گردیده که تکمیل مدارک 5 واحد در دست اقدام میباشد.

وی افزود:با تلاش های انجام شده استان فارس از استان های پیشتاز در بورس کالا  بوده و تاکنون پذیرش 3 واحد صنعتی انجام و پرونده 18 واحد صنعتی تکمیل و ارسال و درمرحله رسیدگی برای عرضه محصولات در بورس کالاست.

 

   1396/7/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share