بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تسریع روند عملیات اجرایی احداث شهرک تخصصی صنفی ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: تسریع روند عملیات اجرایی و خاکبرداری شهرک تخصصی صنفی ایلام در دستور کار این شرکت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در بازدید از شهرک تخصصی صنفی ایلام به همراه معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان و رییس اتاق اصناف استان  افزود: براساس تفاهم‌نامه مرکز اصناف و بازرگانان ایران و صنایع کوچک در هر استانی با توجه به ظرفیت‌های موجود شهرک تخصصی مشاغل صنفی ایجاد می‌شود.

دارایی بیان داشت: شرکت شهرکهای صنعتی ایلام به عنوان متولی ایجاد شهرک تخصصی صنفی-صنعتی استان و در راستای ساماندهی و کمک به استقرار اصناف در شهرکها و نواحی صنعتی، با حمایت مدیریت ارشد استان و پس از انجام مراحل تملک و اخذ استعلام های مربوطه از ارگان های ذیربط تلاش در این زمینه موفق به تصویب این ناحیه در کمیسیون ماده 21 طرح های غیرکشاورزی و کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان شد.

وی ادامه داد: با همکاری اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاعات مربوط به صنوف استان جمع آوری و ضمن شناسایی نسبت به اولویت بندی آنها برای استقرار در شهرکها و نواحی صنعتی و یا برنامه ریزی برای ایجاد شهرکهای تخصصی صنفی اقدام و پس از اتمام پروژه در این شهرک مستقر می شوند.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام گفت: انتقال صنوف آلاینده و مزاحم باعث ارتقا سیما و منظر شهر همچنین ایجاد کارگاه های تخصصی، تسهیل گری در کسب وکار و توجه جدی وزیر بنایی به بهداشت عمومی، صنفی و اجتماعی خواهد شد.

دارایی با تاکید بر نقش مشوق‌های لازم برای انتقال اصناف به شهرک تخصصی مشاغل صنفی اظهار کرد: هماهنگی با بانک‌ها برای ارائه تسهیلات به افراد مایل به فعالیت در شهرکهای تخصصی صنفی می‌تواند کمک زیادی به این امر کند.

شهرک تخصصی صنفی- صنعتی ایلام به مساحت 13 هکتار در کیلومتر 5 جاده ایلام-دره شهر واقع است.

   1396/7/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share