بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اعلام آمادگی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان برای استقرار صنوف تولیدی

 

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان از اعلام آمادگی برای پذیرش و استقرار صنوف تولیدی استان در شهرک ها و نواحی صنعتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: با توجه به تفاهمنامه منعقده بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و  با تشکیل کمیته همکاری  اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و شرکت شهرک های صنعتی استان از کلیه صنوف تولیدی رشته های مختلف دعوت می شود تا در قالب کارگاه ها ی متمرکز در شهرک ها و نواحی صنعتی مستقر شوند.

وی افزود: شهرکهـا و نواحی صنعتی از بسترمناسب و پتانسیل های لازم در سرمایه گذاری و کاهش هزینه تولید برخودار است که از کلیه صنوف تولیدی رشته های مختلف دعوت می شود تا با حضور در شهرکهای صنعتی استان و استفاده از مزایا و تسهیلات لازم، گامی بزرگ در جهت توسعه و شکوفایی استان لرستان برداریم.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر امکانات و شرایط خوبی جهت حضور سرمایه گذاران بخش صنعت و اصناف تولیدی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان فراهم است که امیدواریم با حمایت از تولید و صنایع خرد، کوچک و متوسط در جهت رشد و ارتقاء رونق اقتصادی عمل کنیم.

بختیار رازانی گفت: زیرساخت ها و شرایط استقرار صنوف در شهرک های استان مهیا است و تمامی مزایای واحدهای صنعتی و تخفیفات و تشویقات مرتبط با آن مشمول صنوف تولیدی نیز خواهد شد و همچنین می توانند از خدمات حمایتی  این شرکت نیز بهره مند شوند.

وی اضافه کرد: سرمایه گذاری در محدوده شهرکها و نواحی صنعتی استان بستر مناسبی برای دسترسی آسان و سریع به امکاناتی از قبیل راه، آب، برق، گاز، فاضلاب صنعتی، مخابرات و اینترنت، استفاده از خدمات نرم‌افزاری (مشاوره‌ای فنی، مهندسی و مدیریتی) مراکز خدمات فناوری و کسب‌ و کار می باشد.

رازانی در خصوص واگذاری زمین در نواحی صنعتی نیز گفت: واگذاری زمین در نواحی صنعتی به نحوی است که صرفاً هزینه زیرساخت های ایجاد شده با قیمت بسیار پایین اخذ می شود و به عبارتی زمین محل طرح تقریباً بصورت رایگان واگذار خواهد شد و قیمت حق انتفاع در نواحی صنعتی بصورت درصد بسیار کم نقد و مابقی در اقساط بلند مدت از سرمایه گذاران اخذ می شود.

   1396/7/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share