بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
حفر یک حلقه چاه جدید در شهرک صنعتی سنندج 4

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان از احداث یک حلقه چاه جدید در شهرک صنعتی سنندج 4 ، با سرمایه گذاری 400 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرک شهرکهای صنعتی کردستان ، شاهو حاجبی در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی احداث چاه آب شرب و صنعتی شهرک صنعتی سنندج 4 اظهار داشت : برای تامین نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی در آینده  حدود 90  لیتر برثانیه آب مورد نیاز ، پیش بینی شده است.

وی افزود: هم اکنون عملیات حفاری چاه شماره یک در شهرک صنعتی سنندج 4 در عمق 31 متری با میزان آب دهی 1 لیتر بر ثانیه در حال اجراست.

به گفته وی  با توجه به پیش بینی عدم تامین آب تخصیصی از این چاه و به منظور تامین منابع آب برای واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرک ، احداث چاه شماره 2 نیز تا چند ماه آینده آغاز و بدین ترتیب آب مورد نیاز واحدهای مستقر دراین شهرک تامین خواهد شد .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کردستان با اشاره به   ماموریت اصلی شرکت شهرکهای صنعتی تأمین زیرساخت‌های لازم در شهرکها و نواحی صنعتی است  اضافه کرد:  پیگیری و اجرای پروژههای گاز رسانی، مخابرات، آب، برق، جاده و دیگر زیرساخت‌های مورد نیاز شهرکهای صنعتی استان از اولویتهای  اساسی در حمایت و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

وی یادآور شد:  امید است مسئولان در جهت تسهیل در سرمایه گذاری ، توسعه صنعت و تولید استان همکاری لازم را با این شرکت به منظور تکمیل امکانات زیربنایی مورد نیاز داشته باشند .

وی گفت:  باتوجه به استقبال سرمایه گذاران از شهرک صنعتی سنندج 4 و احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در آینده نزدیک در این شهرک ، انتظار می رود دستگاه های خدمات رسان نسبت به ارائه خدمات خود به شهرک ها و نواحی صنعتی همراهی و تسهیل گری لازم را داشته باشند.

 

   1396/7/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share