بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید والی قندهار از شهرک فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از بازدید والی قندهار بهمراه هیأت تجاری افغانستان از شهرک‌های صنعتی توس و  فناوری صنایع غذایی و بیوتکنولوژی شمال شرق کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم اظهار کرد: واحدهای صنعتی استان در شهرک‌ها و نواحی صنعتی قابلیت های فراوانی به لحاظ تولید دارند و برای صادرات محصولات آنها باید از تمام ظرفیت ها استفاده و به کشورهای مختلف به خصوص افغانستان صادر شود.
وی افزود: تقویت ارتباط بخش خصوصی دو طرف می تواند زمینه روند سرمایه گذاری را در استان بیش از پیش کند و کمک قابل توجهی به توانمندسازی واحدهای صنعتی شود. 
مهدی زاده مقدم ادامه داد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان آمادگی دارد تا هم زمینه صادرات بیشتر و هم جذب سرمایه گذار رادر شهرک‌ها و نواحی استان فراهم کند.
وی بیان کرد: این بازدیدها به تقویت همکاری های اقتصادی میان تولیدکننده داخلی و سرمایه گذاران خارجی منجرب می شود و زمینه های مختلف اقتصادی را در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فراهم خواهد کرد.
وی با اشاره به نزدیکی کشور افغانستان به ایران گفت: صاحبان صنعت باید از فرصت های بدست آمده استفاده و نهایت بهره برداری را در جهت صادرات بیشتر انجام دهند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: این هیأت با توانمندی های صنعتی واحدها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی آشنا و در خصوص تعاملات بیشتر با تولیدکنندگان بحث و تبادل نظر شد.

   1396/6/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share