بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ارائه توانمندی های کنسرسیوم های صادراتی استان فارس در نمایشگاه صنایع غذایی2017 world food مسکو در روسیه

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس از اعزام اعضای کنسرسیوم های گلاب و عرقیات و صنایع غذایی فارس و نیز برخی فعالان صنایع غذایی فارس به تور نمایشگاهی صنایع غذایی2017 world food  مسکو در روسیه خبرداد و گفت:غرفه توانمندی ها و محصولات کنسرسیوم های فارس در این نمایشگاه برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ،مهندس شاهپور قنبری افزود: این تور نمایشگاهی با حمایت مالی 50 درصدی شرکت شهرکهای صنعتی برای اعضای کنسرسیوم های صادراتی فارس برگزار و شرکت کنندگان ضمن حضور در  نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو  که از بزرگترین نمایشگاههای تخصصی صنایع غذایی در جهان  است در غرفه فارس محصولاتی نظیر محصولاتی نظیرخیارشور،انجیر،عفران،غنچه گل گیاهان دارویی،غذای اماده،ماهی،خرما،حلوا مسقطی ومیوه و صیفی جات را عرضه کرده اند.

وی با بیان اینکه همزمان با برگزاری این نمایشگاه ،نشست هاو پاویون های تخصص با حضور برندهای مطرح صنایع غذایی برگزار می شودگفت:حضور کنسرسیوم های صادراتی فارس در این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای انعقاد قراردادهای تجاری و صادرات محصولات آنها فراهم می کند.

وی  برگزاری تورهای صنعتی را فرصتی مناسب برای ارائه توانمندی های صنایع استان در عرصه های داخلی و خارجی بیان کرد و گفت : افزایش تبادلات اقتصادی،‌ آشنایی بیشتر صنایع با ظرفیت ها و توانمندیهای واحدهای مرتبط و نیز ارتقای سطح تکنولوژی و فناوری در صنایع از دیگر اهداف برپایی تورهای صنعتی است.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس با بیان اینکه برگزاری تورهای صنعتی داخلی و خارجی از برنامه های حمایتی شرکت شهرکهای صنعتی فارس از صنایع  و کنسرسیوم های صادراتی استان محسوب می شود گفت : این شرکت با تخصیص یارانه از اعزام صنعتگران به تورهای نمایشگاهی حمایت می کند.

وی اضافه کرد: نمایشگاه صنایع غذایی world food  به مدت 4روز  روز از 20تا 23شهریور در مسکو  درحال برگزاری است.

   1396/6/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share