بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بررسی راه اندازی هنرستان کار و دانش در شهرک های صنعتی یزد

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد گفت: راهکارهای ایجاد هنرستان کار و دانش در شهرک صنعتی یزد با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد،‌سید مسعود عظیمی صبح امروز در بازدید از مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک صنعتی یزد و در دیدار با نمایندگان آموزش و پرورش استان گفت: در راستای اجرای سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در حوزه اشتغال و اقتصاد مقاومتی و برنامه‌های دولت در این خصوص، این شرکت توجه ویژه ای به امر آموزش صنعتگران و شاغلین در این صنایع کرده است.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در صنعت گفت: اگر بخواهیم چرخ اقتصاد به حرکت در آید، باید به تربیت نیروی انسانی متخصص بپردازیم زیرا موفقیت اقتصاد یک کشور به تأمین منابع از داخل بستگی دارد و مهم‌ترین منبع اقتصادی، نیروی انسانی متخصص است.

عظیمی با اعلام آمادگی برای همکاری در ایجاد هنرستان‌های کار و دانش در سطح شهرکهای صنعتی افزود: افزایش ظرفیت آموزشی در شهرکهای صنعتی و ایجاد دفتر کار و دانش در شهرک‌ها و همچنین ایجاد شرایط برای فعالیت‌های این دفاتر از جمله موارد مورد تاکید وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد ادامه داد: بخش عمده ای از هنرجویان در رشته های صنعتی مشغول تحصیل هستند و در آینده مستقیماً وارد حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت می شوند و به ارائه خدمات می پردازند که همین امر ایجاد مراکز آموزشی را در شهرکهای صنعتی را ضرورت می بخشد.

عظیمی خاطر نشان کرد: این شرکت در راستای وظایف تعریف شده تاکنون دوره‌های آموزشی مهارتی متعددی را برای صنعتگران برگزار کرده است.

   1396/6/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share