بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
پایش 25 واحد صنعتی راکد شهرک های صنعتی استان قم

در شش ماه نخست سال جاری مشکلات 25 واحد صنعتی راکد مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی قم در کارگروه پایش شرکت شهرک های صنعتی استان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد در این خصوص اظهارداشت: در راستای اقدام عملی در رسیدگی به مشکلات واحدهای تعطیل و راکد این شرکت با تشکیل کارگروه پایش، اقدام به دعوت و گفتگوی مستقیم با مدیران و سرمایه گذاران واحدهای تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه در این راستا طی 6 ماه نخست سال جاری جلسات منظمی در شرکت شهرک های صنعتی قم برگزار گردید خاطرنشان ساخت: در این مدت 11 جلسه توسط کارگروه پایش با حضور مدیران و کارشناسان صنایع کوچک این شرکت، کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، نماینده استانداری، مدیر شهرک صنعتی مربوطه و نماینده تیم توانمندساز به همراه مدیران و سرمایه گذاران حضور داشتند و مشکلات ایشان به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان وجود تنوع در مشکلات واحدهای تعطیل را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان ساخت: کمبود نقدینگی، فقدان بازار، تامین مواد اولیه، تامین ماشین آلات و اختلاف شرکا و عدم تمایل سرمایه گذار به ادامه فعالیت از مهمترین مشکلات است که در جلسات پایش بدست آمد.

وی با بیان اینکه سال گذشته نیز طرح عارضه یابی به خوبی و مستند توسط مشاور در سطح شهرک های صنعتی قم اجرا شد گفت: در جلسات پایشی که امسال برگزار گردید بدنبال راه کار عملی برای برون رفت واحدهای صنعتی راکد از وضعیت موجود بودیم که خوشبختانه با گفتگو و دریافت نظرات خود واحدهای صنعتی برای علت عدم اقبال به تکمیل طرح و یا ادامه فعالیت واحد صنعتی؛ راهنمایی و مشاوره های مناسبی به تولید کنندگان ارائه گردید.

طیبی نژاد تصریح کرد : از ابتدای سال تاکنون 25 واحد راکد به این جلسات دعوت و حضور یافته اند که تاکنون 15 واحد برای دریافت تسهیلات با ثبت نام در سایت بهین یاب وبرگزاری جلسات کارشناسی وام برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی و 2 واحد نیز اقدام به جذب سرمایه گذار و شریک کرده اند.

   1396/6/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share