بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شهرستان گناباد

با حضور استاندار خراسان رضوی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، کارگروه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال شهرستان گناباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی،علی رضا رشیدیان در این نشست بر لزوم بهره گیری بیشتر از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی تاکید و اظهار کرد: ارتقاء دفتر نظارت گمرکی، افزایش ساعات پاسخگویی، بهره گیری بیشتر از ظرفیت  دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و دانش آموختگان دانشگاهی و ایجاد اشتغال پایدار برای این قشر ضروری است.
وی افزود: دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی موظف به اجرای طرح ها و برنامه های مصوب شوراها و کارگروه های اقتصادی مانند اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل هستند و در صورت هر گونه درخواست دستگاه های نظارتی، به مصوبات شوراهای استانی که با مسئولیت استاندار برگزار می شوند استناد شود.
رشیدیان تلاش برای تحقق هدف گذاری ایجاد 160 هزار فرصت شغلی در سال جاری را ضروری دانست و اظهار داشت: مدیران می بایست  آمار اشتغال ایجاد شده را رصد و موانع احتمالی برای تحقق آن را  به دبیرخانه کارگروه اشتغال استان اعلام کنند.
وی عنوان کرد: تحقق این مهم مستلزم تقویت  هم افزایی، همدلی و تعامل همه بخش های دولتی، خصوصی، عمومی، مسئولان و دست اندرکاران است.
استاندار خراسان رضوی گفت: باید ضمن استفاده مناسب از ظرفیت های اقتصادی هر منطقه، برای رفع مشکلات تولید و اشتغال به عنوان سیاست مهم دولت دوازدهم تلاش کرد.
رشیدیان با اشاره به اهمیت ارتباط صنعت و دانشگاه، تصریح کرد: طرح تکاپو یکی از این برنامه ها است که با تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه و مهارت آموزی، رونق اشتغال کشور را به همراه دارد.
استاندار خراسان رضوی یکی از راهکارهای جدی رونق تولید و اشتغال را جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی در استان دانست و تاکید کرد: برای اجرای پروژه ها نباید تنها به منابع و تسهیلات بانکی اتکا داشت.
در ادامه مسعود مهدی زاده مقدم مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان نگاه ویژه ای به صادرات هدفمند از طریق کنسرسیوم های صادراتی دارد تا محصولات واحدهای صنعتی بدون مشکلی صادر شوند.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: تمام مسائل صنعتگران استان با شناخت دقیق رصد می شود تا کوچکترین دغدغه بخصوص در بحث رشد و رونق خود نداشته باشند و بتوانند به توانمندی های ویژه ای برسند.

   1396/6/22

Rating: 0/10 ( 0 )
Share