بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از یک واحدصنعتی سنگ در شهرک صنعتی کاویان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از بهره برداری واحد صنعتی برش سنگ گرانیتی که به صورت تایل انجام می شود در شهرک صنعتی کاویان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم گفت : افزایش سرمایه گذاری ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی رضایت بخش بوده و بهره برداری از واحدهای صنعتی و افزایش تولید واحدها وضعیت اشتغال و رشد اقتصادی را در این بخش موجب شده است.

وی افزود : این واحد صنعتی با سرمایه گذاری بالغ بر 25 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 10هزار متر مربع و با اشتغال 10 نفرمستقیم راه اندازی و به بهره برداری رسید.                                                                       

مهدی زاده مقدم ادامه داد: با توجه به فضای مطلوب کسب و کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان و ظرفیت های موجود تمام تلاش ما این است که این روند مستمر و با ثمرات بیشتری ادامه یابد.

وی تأکید کرد: در حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی مشوق های ویژه ای اتخاذ کرده که با مزایای مطلوبی که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی وجود دارد باید تمام صنعتگران از آن استفاده و بهره مند شوند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی این شرکت است تا با تجهیز و تکمیل آنها در جهت کمک به صاحبان صنایع عمل کنیم.

   1396/6/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share