بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استقرار صندوق پژوهش و فناوری جسورانه کشور در پارک علم وفناوری قم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، از استقرار صندوق پژوهش و فناوری جسورانه کشور با هدف حمایت از جوانان خلاق ودانش بنیان استان در پارک علم وفناوری قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، امیر طیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: پس از شکل گیری صندوق پژوهش و فناوری ایده‌آل صنعت بعنوان نخستین صندوق حمایتی از ایده های جسورانه ودانش بنیان کشور با حمایت شرکت شهرک های صنعتی قم توانست دفتر خود را در پارک علم و فناوری استان فعال نماید.

وی با مثبت ارزیابی کردن این اتفاق گفت: طی سال جاری دو حرکت خوب شکل گرفت یکی راه اندازی خود صندوق که دارای یک پروسه چند ساله بود و هم ایجاد دفتر این صندوق در پارک علم وفناوری که می تواند در برقراری ارتباط با جوانان دارای ایده و دانش بنیان نقشی موثر ایفا کند.

طیبی نژاد با تقدیر از همکاری مناسب مسوولان پارک علم و فناوری قم افزود: با رویکردهای مناسبی که در استان برای فعالیت های دانش بنیان و حمایتی وجود دارد امیدواریم این صندوق بتواند در راستای به اجرا درآمدن طرح ها و ایده های جسورانه و دانش بنیان نقشی مهم برعهده بگیرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم تشکیل کنسرسیوم حمایت از محصولات دانش بنیان استان را از دیگر برنامه های این صندوق با استقرار در پارک قم عنوان کرد و بیان داشت: مسوولان این صندوق بدنبال آن هستند تا با حمایت مسوولان و پشتوانه علمی و مالی خود بتوانند در راستای پروژه های سرمایه گذاری جسورانه، ارائه کمک موثر و مستند به تجاری سازی نتایج و یافته های پژوهشی دانشگاههای قم و مشارکت و سرمایه گذاری در توسعه واحدهای فناورانه عضوپارک- مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان گام بردارند.

   1396/6/21

Rating: 0/10 ( 0 )
Share